Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola byc moze- radze przejsc sie do gina...moze jajnik znow daje znac... Confused powodzonka Smile w ciazy nie jestes Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anusia695



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 8:36 pm    Temat postu: czy mogłam zajśc w ciąże??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam...mam pytanko odnośnie tego czy jest to mozlwe,ze mogłabym zajsc w ciążę...jezeli kochałanm sie ze swoim narzeczonym w 5 dzień okresu i zakończył we mnie???prosze o odpowiedzi...pozdrawiam


---- edit by Pituszka
Temat przeniesiony do tematu specjalnego _ Czy ejstem w ciazy temat specjalny part. 7.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli mialas jeszcze krwawienie to jest ok Smile w czasie okresu nie zajedziesz w ciaze.... ale jezeli juz krwawienie nie bylo i masz krotkie cykle to jest tam jakis % szans ale musialabys miec twtedy dni plodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1234



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszzce takie jedno male pytanie czy to jest objaw ciazy ze po miesiacu od tego jak sie kochalam mam taki troch twardy brzuch czy to moze to ze nidlugo poninnam miec okres i ten brzuch jest oznaka tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ola twardy brzuch z tego co wiem to oznaka ciazy... Confused nie chce Cie wprowadzac w bład, dlatego najlepiej bedzie jak przejdziesz sie na badanie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Max1508



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: from home
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 5:25 pm    Temat postu: Starch przed ciążą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej. mam pytanie. czy jeśli dziewczyna była 3 dzień po zakończeniu krwawienia (miesiączka) to ma dni bezpłodne? co jeszcze oznacza to za tydzień po skończeniu miesiączki pojawiła sie nie wielka ilość krwi? a dodam że spałem z dziweczyną nago. czy jest w ciąży? błagam o odpowiedź


-----edited by emilka----
temat przeniesiony do tematu specjalnego "Czy jestem w ciąży" - part 7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała18



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tczew
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze moze troszke panikuje,ale chciałabym sie z wami podzielic więc w srode ide do chirurga (problem z reką) i on zapewne zrobi mi przeswietlenie, a dzieje sie ze mna cos dziwnego nie wiem na 100% czy to ciąza ale brzuszek mi troszke podrosł w szczegolnosci widac go jak siedze, jest taki niby twardawy no i od czasu do czasu mnie cos zakuje w brzuszku (ostatnio jak wstaje z pozycji siedzacej) okres ma pojawic sie 15 pazdziernika wiec za szybko na jakies objawy okresowe, a do ginekologa mam wizyte dopiero 21 pazdziernika niestety Sad P.S. mam również śluz koloru żółtawego jak myslicie o co w tym wszystkim chodzi?miał kiedys ktos również takie odczucia?proszę o szybką odpowiedz dziekuje

ps. i przez ostatnie 4 dni temp. mam 36,8

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Max1508

No dobra spałeś z nią ale był stosunek czy nie. No bo wydaje mi sie że chodzi ci że spaliście poprostu w jednym łóżku i niedoszło do stosunku? Jak tylko spaliście nago to ciąży brak
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind twardy brzuch moze ale nie musi oznaczac ciazy Smile

Max ale doszlo do stosunku??

mala18 a byla taka mzoliwosc ze moglas zajsc w ciaze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Max1508 zgadzam sie z kolezanka...od samego lezenia nie zachodzi sie w ciaze Neutral. chyba ze miala płodne..w co watpie..zalezy jak długie ma cykle..jesli krotkie to mogł to byc poczatek płodnych...a co do krwawienia:podczas owulacji dochodzi do uwolnienia pecherzyka ,czasem pojawia sie w sluzie domieszka krwi- takze moze miala szczyt płodnosci Smile jesli krawienie nie ustapi to radze ja wysłac do gina na badanie czy nie ma torbiela itp. pzdr.

pituszka napisał:
Wind twardy brzuch moze ale nie musi oznaczac ciazy Smile


heh dlatego napisałam ze nie chce wprowadzac w bład Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group