Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluda nie okres tylko cykle Razz 28dniowe,30dniowe? Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluda trzymaj sie i mam nadzieje ze bedzie dobrze a tego chlopaka bym powiesila za ja... jak on mogl cos takiego pwoiedziec, zastanow sie nat tym czy warto byc z takim czlowiekiem Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz było 24 ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka to samo pisałam Confused to chłopak? zachowuje sie tak jakby zrobił co nalezało i czesc..a dziecko? ono nie bedzie niczemu winne..ehhhh szkoda słow na takich ludzi Exclamation Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeprasm bo z tych nerwo juz mi sie myli Sad cykle 28 dniowe okers dostałam 1.08 i trwał ok 3-4 dni a kochałam sie 18 w nocy... były to dni płodne? wydaje mi sie ze 18 był ostatnim dniem ale nie jestem pewa... wiec moze nie doszło do zapłodnienia.... Crying or Very sad

z moich obliczen wychodzi ze dni pode miałam 11 a 18 sierpien... a podobno kobieta zachodzi w ciaże tylko w srodku tch dni...... to prawda???
powiedzcie czy sa w polsce jakies tabletki na poronieni dostepne w aptece ktore wypisze ginekolog albo?ile kosztuja?i czy maja działanie uboczne?


----edit by emilka----
łącze dwa posty i na przyszłość pamiętaj, żeby nie pisać dwóch postów pod sobą. jeżeli masz zamiar coś dodać, to użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluda, masz średnio regularne cykle, więc obliczanie dni plodnych w Twoim przypadku jest mało wiarygodne. jeżeli ostatni mia 24 dni, a poprzednie 28, to tak naprawdę nie wiadomo, jak to teraz się ułoży. niestety prawdopodobieństwo pewne jest.

maluda2007 napisał:
czy sa w polsce jakies tabletki na poronieni dostepne w aptece ktore wypisze ginekolog albo?ile kosztuja?i czy maja działanie uboczne?


w Polsce tabletki poronne są zabronione i nielegalne i nie dostaniesz ich w aptece po wypisaniu recepty. u nas jest tylko dostępna tzw. antykoncepcja awaryjna (doraźna), czyli escapelle i postinor duo, ale są to tabletki antykoncepcyjne i działają tylko do 72h po stosunku, więc już za poźno.
na razie musisz poczekać i w przyszłym tygodniu (środa, czwartek) zrób test.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka, mam regularnie co 28 dni.... tam była pomyłka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki wczesno poronne sa w polsce nielegalne.. posiadanie ich oraz rozprowadzanie sa karane jak takze ich uzycie nawet na wlasna odpowiedzialnosc... co innego np w UK... pozdrawiam i 3mam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katia



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 4:01 pm    Temat postu: mam watpliwosci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy podczas pettingu gdy wytrysk byl na cialo kobiety moglo dojsc do zaplodnienia? potem oboje wzielismy goracy prysznic? prosze o odp. wszytsko zdazylo sie 2 dni przed moim okresem


----edit by emilka-----
katia witamy witamy serdecznie, ale prosze na przyszłość nie zakładać dwóch identycznych tematów. tamten kasuje, tutaj wypowiedź zostawiam i proszę o kontynuowanie wątku w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plemniki giną w gorącej wodzie więc...

-----edit by emilka----
Gonzi przenoszę tutaj Twoją wypowiedź, bo tutaj koleżanka niexle namieszałaWink



Podam jeden cytat:

"Seksuolodzy podają jednak, że sporadycznie może dojść do zajścia w ciążę podczas pettingu połączonego z wytryskiem nasienia bezpośrednio na kobiece narządy płciowe, lub wprowadzeniu go tam np. palcem."

Po drugie. W gorącej wodzie plemniki giną. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group