Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety najpierw działaja-potem mysla.. Sad co poradzisz? ale sa i tacy ktorzy mysla rozsadnie i szacunek im Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja Wink
hehehhe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
to ja Wink
hehehhe


Szacunek Razz Razz 4 Pituszka! hah ok styknie offtopiku bo bedzie boruta i dostanie sie nam Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:28 pm    Temat postu: Niechciana ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochalm się z chłopakiem bez zabespieczenia.Niestety doszło do wytrsku... Nie jestem pewna czy miałam dni płodne czy nie,bo okres mam nierególarny.Czy podcs dni niepłodnych istnieje prawdopodoieństwo zajścia w ciążę lub krotko po dniah lub na koncu dni płodnych...np. ostatnim??? :cry:Boj sie bo teraz boli mnie brzuch... co prawda na objawy za wczesnie bo to są dopiero 4 dni...A onjuz mi powiedził ze usuwamy ciążę bo on teraz nie chce miec dziecka...boje się Crying or Very sad

---edit by Wind_of_hope---
Temat przeniosłam do odp. działu"czy jestem w ciazy?(part.7)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluda2007 zalezy od długosci Twoich cykli...ktorego dnia cyklu sie kochaliscie? od razu po okresie czy moze pare dni przed nastepna miesiaczka? nie wyglada to za ciekawie..ale po co od razu aborcja?! sa tabletki :postinor Duo i Escapelle (cena- 70-100zł ,na recepte). Ile godzin mineło od stosunku? Sad Sad jesli nie wiecej niz 72h to pedzcie do ginekologa po tabsy!
ps - ile macie lat? co za chłopak ktory najpierw działa a potem mysli? jak mozna namowic do aborcji?;/yyy dziecko niczemu nie jest winne...chociaz sa na forum i zwolennicy aborcji..<no comments> Smile
powodzenia i czekam na info!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NettePolin



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 4:36 pm    Temat postu: Boje się ze to ciąża!!!!!!! POMOCY!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tydzien temu ja i moj chlopak uprawialismy petting!Robilismy to w spodniach lecz pozniej....zostalismy tylko na bieliznie!Nie wiem czy mial on wytrysk! Boje sie ze jestem w ciaży poniewaz mogl miec on na palcu troche spermy ( dotykal moich narzadow rodnych) boje sie okropnie:(SadSad a jezeli wprowadzil swoje nasienie ? Od temtego zdarzenie minal tydzien a ja juz mam jakies dziwne objawy! Nie wiem moze sobie to wmawiam..ale wydaje mi sie ze cos mi sie przewraca w brzuchu!!!! i jakby mi sie on troche powiekszyl! Na dodatek mam zaparcia...okres powinnam dostac za jakies 27 dni...(ostatnio wrocilam z za granicy...przebywam kilka dni dopiero w Polsce! czy te moje objawy moge byc spowodowane tez podroza i zmiana klimatu?) Bardzo sie stresuje!! [/b]

---edit by Wind_of_hope---
Temat przeniosłam do odp. działu"czy jestem w ciazy?(part.7)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope - czy to aluzja do mnie ? Smile jestem otwarty na wszelakie dyskusje !! proponuje PW

Maluda badz dobrej mysli!! Przepraszam ale w twoim przypadku jako zwolennik aborcji nie poparłbym jej,bo zapomnieliscie o czyms tak malym a jednak tak waznym..miesci sie w kieszace kazdego portfela i jest z latexu.. a twojemu partnerowi zwracam uwage ze naklanianie do przestepstwa jest karane!! Przykro mi w takim panstwie zyjemy!! 3maj sie cieplo!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 6:55 pm    Temat postu: czy jestem w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tym ze kochałam sie z nim w nocy 18 sierpnia.. doszło do wytrysku.... ostatno okres miałam 1 sierpnia a powinnam dostac 5 wiec wiadmo ze dostałam wczesniej nie wiem cy miałam wtedy dni płodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jak długie sa cykle..wydaje mi sie ze była koncowka dni płodnych..mam nadzieje ze owulacja juz mineła i nie doszło do zapłodnienia Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluda2007



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok 3-4 dni....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group