Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope Smile ale sie ciesze ze tak szybko odpisalas i pamietasz mnie suuuper , tak pomylka chodzilo mi o kwiecien dziekuje za odpowiedz w poniedzialek ide do lekarza dam wam znac wieczorkiem pozdrowionka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope zapomnialam dopisac ze tak i to wlasnie w te dni oby sie udalo jeszcze raz pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czekamy na wiesci koniecznie daj znac,Trzymam kciuki i z calego serca zycze powodzonka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowniez trzymam kciuki Exclamation powodzenia Exclamation kochana
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama Julki oby to byla ta fasolka wyczekana, swiat stał by sie piekny dla mnie i meza dziekuje za wsparcie napewno dam znac pozdrowionka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka18



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 1:26 pm    Temat postu: prosze o pomoc specjalisty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spedzilismy swietne popoludnie.. bawilismy sie ze soba i zdjelismy ubrania zostawilismy jedynie bielizne..
podczas pieszczot doszlo do orgazmu u mojego chlopaka i teraz boje sie ze jego nasienie moglo sie dostac do moich drog rodnych (zwazywszy ze odczuwalam bol podbrzusza i mysle ze mogly to byc skurcze pochwy..).
mysle ze prawdopodobienstwo jest niewielkie ale bede spokojniesza uzyskujac dokladniejsze informacje od specjalisty
prosze o kontakt
agnieszka


---edit by Wind_of_hope---
Temat został przeniesiony z działu"Sprawy łóżkowe"do działu "Czy jestem w ciazy - temat specjalny (part 5.)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze mozecie byc spokojni, plemniki nie przenikaja przez ubrania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bursi



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 3:07 pm    Temat postu: test 2 razy i negatywny!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzien dobry jestem tutaj nowa to muj pierwszy post.mam problem miesiaczke ostatni raz mialam 1 kwietnia do tej pory sie okres nie pojawil robilam test dwa razy wyszedl negatywnie czyli nic wspolzylam z mezem po miesiaczce i niewiem co mam myslec czy naprawde testy daja 100 procentowa pewnosc czy jednak mam sie udac do lekarza?zeby byc pewna!!co myslicie?przypomne ze karmie piersia.


-----edit by Pituszka
Temat przeniesiony do tematu specjalnego "Czy ejstem w ciazy - temat specjalny (part 5 )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ela Sienkiewicz



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 4:50 pm    Temat postu: Re: "Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
Nowy temat specjalny.

Zastanawiam czy jestem w ciąży. Okres spóznia mi sie już 8 dni. Zrobiłam sobie dziśjavascript:emoticon('Confused')
Confused test i wyszedł ujemy. Może powinna go powtórzyć za kilka dni? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest test bHCG, można go zrobić w praktycznie każdym laboratorum, w Krakowie na pewno jest gdzie to zrobić Wink nie ma z tym żadnego problemu.

W tedy nie będzie problemu z "wiarygodnością" testu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 4 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group