Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czy już powinnam sie do niego zgłosić słyszałam za ginekolog moze wykryć ciąże dopiero po upływie ok. miesiąca czy to prawda Question
a jakie choroby mogą spowodowac nie pojawienie sie okresu??Question
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 6 tygdnia jest wstanie wykryć - 5, 6 tydzień.

Chodz jeżeli zleci badania krwi na poziom hormonu HCG (który sama możesz zrobić ale w tedy to odpładnie - koszt to jakies 25 zł) w kazdym laboratorim. To może ot określić o wiele szybciej.

Oj chorób i dolegliwości jest wiele które mogą dać taki efekt, od anemi po zabużenia hormonalne.

Anemia może wystąpić nawet po prau nie przespanych nocach i śleczeniu nad książkami i minać po paru dniach regeneracji organizmu.

Więc rostrzał możliwości jest wielki, myśle że lekarz już ci powinien odpowiedzieć konkretnie skąd to sie wzieło Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaja
Gość









PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po zrobieniu usg, dobry lekarz wykryje ciaze juz w 3 tygodniu..tak bylo w moim przypadku..Smile
Powrót do góry
madzioreczek



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sosnowiec
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no jak moge byc co najwyżej w 12 dniu ale nie rozumieim jak to jest skoro powinnam dostac okres ok,16 a kochałam sie 15 test zrobiłam 19 gdzie pisało ze powinno sie go zrobić w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki ale wykrywa ciąże 6 dnową czy jest wiec mozliwośc że test pokazał fałszywy wynik (negatywny)Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No troche zamieszane.

Napierw musisz popatrzeć na to jaką ciąze on wykrywa - czyli 6 dni bankowo trzeba odczekać, a kiedy zrobić test potem, czyli odczekać niemalże cały okres i zrobić go tak jak pisali w pierwszym dniu spdziewanej miesiączki. Tak aby napewno była to ciąża (jeżeli wogóle by była) minimum 6 dniowa Smile

Czyli test powinien być gdy teraz bedizesz sie spodziewać miesiączki a nie w tedy.

Nie ma co sie załamywać, no pomyliło sie i już. Zdarza sie Wink Zrobić następny test już tak jak powinno Smile - ja osobiście gdy raz w życiu miałem taki dylemat to czytałem tą ulotke z jakieś 4 godziny (niezły stres - dziewczyna była już bardziej zdenerowowana tym moim studiowaniem tej ulotki niż domniemaną ciążą Razz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzioreczek



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sosnowiec
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ka sie też stresuje ale zrobie w ten sposób że kupie test i wykonam go 6 dni po ostatnim stosunku i uważam ze musi wykryć a tam było tylko takie zalecienie że w pierwszym dniu oczekiwanej miesiączki ponieważ mogło wystąpić wcześniejsze poronienie czy coś takiego a skoro wykrywa 6-dniowa ciąze to akurat jutro moge je zrobićVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga123



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bydgoszcz
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:35 am    Temat postu: Teoria teorią a praktyka kraktyka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochalam sie z chlopakiem tydzien temu doszlo do wytrysku ale w prezerwatywe. Po stosunku poszedl ja zdjac do ubikacji a ja pozniej z niej korzystalam. a teraz on mowi mi ze moze jak zdejmowal prezerwatywe to moze zostalo gdzies np na desce nasienie... ja mu mowie ze nawet jak by tak bylo to nie moglam zajsc w ciaze ale on ma schize i ja teraz tez zaczynam sie bac czy moze nie jestem w ciazy. moze to glupie pytanie ale nie jestem doswiadczona w tych sprawach przeczytalam kilka ulotek ale praktka jest inna... prosze pomoz z gory dziekuje Embarassed

---- edit by Paweł:
Proszeni nie nadawać tematów "ciąża" tylko takie które coś więcej mówią o poście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sądzę żebys mogła zajsc w ciązę.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Absolutnie niemozliwe zebys w ten sposob zaszla w ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aga123 musiałabys to nasienie wprowadzic do kanału aby można bylo mowic o możliwości zapłodnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Strona 2 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group