Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinga86 dokladnie tak jak mowi kolezanka.Miałas poczatek dni płodnych,dodatkowo poszliscie na całosc wiec nie wykluczone ze mozesz byc w ciazy. Podkreslam ze mozesz ale nie musisz. Wybierz sie do gina na badanie-wtedy bedzie wiadomo na 100% Wink

Lolitka jesli poszliscie na całosc to szanse sa...2tyg. to sa jeszcze dni płodne...jak długie masz cykle?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronika.k6



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny jestem tu nowa mam pytanko czy jesli kochalam sie ze swoim chlopakem caly miesiac bezzabezpieczenia czy jest mozliwe abym byla w ciazy a jeszcze jedno pytanko czy tabletki na zwiekszenie libido moga zaszkodzic w zajsciu w ciaze sa to tabletki na skladnikach ziolowych bardzo prosze o odpowiedz dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak z tabletkami, nie wiem, o nie znam ich składu Wink
Oczywiście, że są szanse, ze jesteś w ciąży i to nawet bardzo duże. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MILENA28



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem nowa sie działam od 2 dni i czytałam wasze forum i mam do was pytanko Laughing od 12 czerwca do 18 czerwca miałam okres a od 18 do 22 czerwca wspułżyłam z partnerem 30 czerwca za czełam plamic czy morze być ciążą Laughing

---edit by drapaka----
Skoro już od 2 dni czytasz nasze forum to powinnaś wiedzieć gdzie się umieszcza posty o tematyce związanej z obawami bycia w ciąży.
Temat zostaje przeniesiony do tematu specjalnego.
I proszę nie pisać drugiego tematu, skoro ten już jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MILENA28



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam za pomyłkę to pierwsze od dołu to według mojego zapisku pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia2042



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli inie musze sie niczym przejmowac czy cos... ?? z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie musisz Very Happy tabletka dziala juz po zazyciu pod warunkiem ze bierzesz je regularnie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 5:34 pm    Temat postu: takie głupie pytanie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze głupie to o co zapytam (przepraszam ze pisze oddzielny temat, po prostu przeglądałam pozostałe ale nie było takiego przypadku)
chodzi o to, ze zrobiłam to z facetem..
ja brałam - i nadal biorę-tabletki antykoncepcyjne, on uzył prezerwatywy-która nie pękła
..wiec chyba nie moge byc w ciąży no nie?


---edit by Wind_of_hope---
Temat został przeniesiony do odp. działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie możesz. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno:miałam juz 2 miesiaczki, nie jakieś tam plamienie tylko normalne miesiaczki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
Strona 31 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group