Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlaczego to ma byc głupie pytanie Question poprostu chciałas sie dowiedziec.
Oczywiscie ze nie jestes w ciazy.Bierzesz regularnie tABletki wiec nie ma szans Wink pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia2042



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope dziekuje ci bardzo za odpowiedz... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze Smile

nie pamiętam, bym w jakimś dniu nie wzięła tabletki..ale nawet jakby to i tak on używał prezerwatywy wiec powinno byc o.k.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia2042 nie ma za co Wink od tego tu jestem zeby pomagac Razz

alliness w rzeczy samej. Absolutnie tak jak mowisz Wink nic nie martw sie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no postaram sie.. Smile
w końcu jak sie tak zastanowie, to nie wiem jak by to sie stało..
poza tym błona dziewicza w pełni pękła chyba dopiero po 3 stosunku (ostatnim)-przynajmniej przestało boleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinga86



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zrobiłam badanie krwi i na szczęście nie jestem w ciąży

Jedynym moim problemem teraz jest spóźniający się okres-już 9 dni. Skoro to nie ciąża to może jakaś choroba.....

---edit by emilka---
jeśli chcesz coś dodać do wypowiedzi, użyj opcji "zmien"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinga86 na opoznienie okresu moze wpływac wiele czynnikow, np. stres, byc moze brałas jakies antybiotyki Question Skoro test krwi wyszedl negatywnie to mozesz spokojnie czekac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewunia



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 4:02 pm    Temat postu: CZY TO CIAZA??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takei nurtujace pytanko;) a wiec kochalismy sie z chlopakiem w 24 dniu cyklu! moj ostatni okres dostałam dokaldnei 7 czerwca trwał on 6-7 dni bo zwykle tyle trwa.Wtedy to w 24 dniu cyklu doszlo do stosunku bez zadnego zabezpieczenia w ktoyrm moj chlopak we mnei9 skonczyl.W maju miesazke mialam 6 maja dokladnei a poznei jjak pisalam 7 czerwca. moje cykle to raz bylo 35 dni raz 30 raz 31 i takei rozne.Jakei jest prawdopodobienstwo na zajscie w ciaze? z gory dziekuje za odpowiedz

aha a stosunek dobyl sie 30 czerwca

---edit by Wind_of_hope---
Temat przeniesiony do odp. działu
Jesli chcesz cos dodac uzyj opcji "zmien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej z moich obliczen wynika ze mialas dni niepłodne Wink wiec w ciazy nie powinnas byc. Jesli masz jednak watpliwosci wykonaj test ciazowy lub badanie krwi (daje wynik w 100% pewny).pzdr. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Strona 32 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group