Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinia79



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 11:41 am    Temat postu: kinia79 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomozcie!!!
Mam pytanko.Kochalam sie z facetem bez zabezpieczenia<pierwszy raz to robilam,nigdy wczesniej nie kochalam sie z nikim<dziewica>. Czy jest mozliwosc ze moglam zajsc w ciaze, bo strasznie sie boje Crying or Very sad Tylko po stosunku doszlo dopiero do wytrysku . Ale boje sie ze czasem moglo cos jednak z jego penisa sie zagniezdzic:(((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... musialabys powiedziec w ktorym dniu cyklu sie kochalas..jak dlugie masz cykle i czy sa regularne bo za malo informacji podalas..jezeli to byly dni nieplodne i nie doszlo do wytrysku w tobie to nie masz sie czym martwic Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinia79



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 12:38 pm    Temat postu: kinia79 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weic ostatnio okres mialm 7wrzesnia potem dostalam 5pazdziernika i trwal tak do 1pazdz. a kochalam sie 20pazdz, z tym ze nie napisalam, iz moj facet sam sobie pomogl w wytrysku i dlugo to trwalo zanim doszedl. a tak na marginesie slyszalm ze za pierwszym razem sie nie zachodzi w ciaze i nie wiem czy to prawda?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinia79



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 12:39 pm    Temat postu: kinia79 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do 10pazdiernika<poprawka> <lol>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie wzchodzi ze owulacje mialas 19.. kochalas sie 20.10 wiec na granicy.. skoro nie bylo wytryskuu szanse na ciaze sa male..ale zawsze sa..

co do tego czy za pierwszym razem mozna zajsc w ciaze.. to odp jest mozna!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 11:31 am    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?" - temat specjalny (part. 5) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy temat specjalny.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać


Ostatnio zmieniony przez drapaka dnia Sro Lip 04, 2007 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Słodka23



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 1:40 pm    Temat postu: Stosunek tuż po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Kochałam się z narzeczonym dwa dni po miesiączce. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w tym czsie???proszę o odpowiedź ponieważ słyszałam wiele mitów na ten temat i nie wiem w co wierzyć!


----edit by mama Julki----
Temat przeniesiony do tematu specjalnego "czy jestem w ciąży?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie dlugie masz cykle??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny mysle ze mnie pamietacie pisalam wam wczesniej ze staram sie o dzidzie,wlasnie mam pytanko do was niechce robic testu bo po co mam znowu sie zawiesc wiec pytam was co o tym myslicie mialam miesiaczke 27 kwietnia i byla inna niz zwykle trwala 2dni dzien przerwy i 4dzien troche bylo sluzu i koniec miesiaczki temperaturem ma w tej chwili normalna mierze sobie rano i narazie sie utrzymuje 36,2 co o tym myslicie z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam Smile


----edit by mama Julki----
Jesli chcesz cos zmienic w swoim poscie uzyj funkcji "zmien"
Juz ten maj na kwiecien zamienilam Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejaa kaSiu Laughing jasne ze pamietamy Smile chyba cos zle napisałas...27Maja??? mamy dopiero 12 Maja..chyba chodziło Ci o Kwiecien Wink
a co do objawow to moze ale nie musi oznaczac ciaze. Zalezy czy kochałas sie w owulacje,jak czesto Wink mam nadzieje ze fasolka zasiana i bedziesz sczesliwa mamusia Very Happy pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group