Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SMUTNA21



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kamionka
PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 5:00 pm    Temat postu: boje sie że jestem w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatni z chłopiakiem pozwoliliśmu sobie w seksie na troche szaleństwa i kilka dni pod rząd kochaliśmy sie beż zabezpieczenia i bęz zadnych ograniczeń Sad a teraz dziwnie sie czuje okres spuznie mi sie już 2 tygodnie ja chodze czasami jakaś nie przytomna i troszke zmeczona oraz czyję sie jakaś pełna. niweiem co mam robić proszę o jakoś radę i szybką odpowiedz co mam dalej robić pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---edited by Wind_Of_Hope---
z Uwagi przekroczenia 40 stron temat zamykam.; prosze kontynuowac rozmowe tutaj-->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp67740.html#67740

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group