Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobić test jeśli minęło minimum 14 dni od stosunku, iść do ginekologa.I przede wszystkim się zabezpieczać.

Pozdrawiam:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonymous1



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak wiec moja partnerka ma nie reg. okres :/ Ostatni miala 20.11.2008 , uprawialismy sex (stosunek przerwany.. wiem wiem.. udalo mi sie wyciagnac przed) przed tym terminem, jakies 2 tyg. moze mniej(tydzien) Pozniej juz nic , az do dnia dzisiejszego.. Okresu powinna dostac ok. 25.12.2008 (tak mi sie wydaje) Czy moze to byc ciaza ? Dodam ze niema objawow ciazowych, nic Ja nie boli...


Jak nie skonczyles w niej, to nie boj nic. Zajscie w ciaze, to nie jest takie hop siup, trzeba do tego wytrysku, a jesli cos by wycieklo przed wytryskiem w tym preejakulacie, to zginie zanim przedostanie sie gdzies dalej, takze bez obaw.

UWAGA, UWAGA!


Dobra, to moze ktos bedzie w stanie odpowiedziec mi na to pytanie, bo ja sie juz gubie.

Ostatnia pigulka antykoncepcyjna zostala wzieta 10 grudnia. Powinno byc 7 dni przerwy do nast. opakowania, po czym pierwsza z nowego powinno sie wziac po tych 7 dniach, czyli 8-go dnia. W takim razie pigulka powinna zostac przyjeta 17 czy 18 grudnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

18 grudnia
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zywe



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No od stusunku to minelo juz sporawo, cos kolo miesiaca 0.o Przy zlych wiatrach powinna byc w 7-8 tyg. ciazy. Jednak nie ma objaw nic Ja nie boli itp, kompletnie 0 ...

Dodam ze jest chora (noo przeziebiona) od jakiegos tyg. moze wiecej (noskiem ciagnie juz ladne 10 dni). Zawsze sie zabezpieczalismy ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flashq



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalem sie z moja dziewczyna 15.12. okres miala dostac 27, spoznia sie jej, boi sie bardzo, i to moze tez na to wplywa, nie ma zadnych obiawow ciazowych, ani zadnych jakie zawsze towarzysza jej przy okresie, bylismy zabezpieczeni, prezerwatywa nie pękła, po dojsciu moim wyszedlem z niej odrazu, zrobilismy test dzisiaj po 18 i pokazało 1 kreske, jutro rano zrobimy powtorke, moze byc czy nie? dlaczego jej sie spoznia?;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonymous1



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
18 grudnia


A jesli byl to przypadek, gdy dziewczyna wziela 2 tabletki jednego dnia (skleroza), to nadal funkcjonuje ta opcja z 18 grudnia? Bo normalnie opakowanie powinno sie 11 konczyc, a zabraklo ostatniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zywe



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

flashq napisał:
kochalem sie z moja dziewczyna 15.12. okres miala dostac 27, spoznia sie jej, boi sie bardzo, i to moze tez na to wplywa, nie ma zadnych obiawow ciazowych, ani zadnych jakie zawsze towarzysza jej przy okresie, bylismy zabezpieczeni, prezerwatywa nie pękła, po dojsciu moim wyszedlem z niej odrazu, zrobilismy test dzisiaj po 18 i pokazało 1 kreske, jutro rano zrobimy powtorke, moze byc czy nie? dlaczego jej sie spoznia?;/


to widze ze mamy dosc podobny problem.. tylko ze moja kobieta miala juz okres, a teraz nie ma .. narazie ma jakies 4 dni spoznienia. Tylko ze moja ma nie reg. okres i jest chora . wiec moze to ma jakis wplyw.

BTW. Licze na szybka odp. na moj przedostatni post !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonymous1



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anonymous1 napisał:
nowicjuszka napisał:
18 grudnia


A jesli byl to przypadek, gdy dziewczyna wziela 2 tabletki jednego dnia (skleroza), to nadal funkcjonuje ta opcja z 18 grudnia? Bo normalnie opakowanie powinno sie 11 konczyc, a zabraklo ostatniej.


Przepraszam za flood. Ale mnie wyprzedzono i nie moglem edytowac. Skoro 11 powinno sie skonczyc, to bez omylki powinna wziac nastepne 19, tak? a skoro skonczyla 10 i zaczela 18 to nie wydluzyla w zaden sposob przerwy i antykoncepcja jest dalej skuteczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 2:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zywe zróbcie test to się wszystko wyjaśni. Jeśli zabezpieczenie było skuteczne (prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się) to są minimalne szanse na ciążę.

flashq przez stres może jej się spóźniać. Na moje oko rodzicami nie będziecie...

anonymous1 tak bo przerwa musi być 7 dniowa po wzięciu ostatniej tabletki z blistra. Ja bym się jednak zabezpieczała dodatkowo w1 tygodniu nowego opakowania. Tak dla pewności.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zywe



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha .. widac musimy zrobic test .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group