Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na objawy jeszcze stanowczo za wcześnie a szanse na ciążę są bardzo niewielkie jeżeli nie było wytrysku
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja123



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 2:12 pm    Temat postu: czy to ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się ze swoim chłopakiem dzień po skończeniu się okresu. Oczywiście używaliśmy zabezpieczenia. Dwa dni później zaczął boleć mnie pęcherz,wciąż chodziłam do łazienki się wysiusiać,ale jakoś nie mogłam. Z pochwy zaczął lecieć jakiś dziwny płyn który nigdy mi nie leciał,był przezroczysty. Czy mogę być w ciąży czy bądź jest to wynik przeziębienia??? Proszę o odpowiedzi.

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olcia00



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: częstochowa
PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 3:16 pm    Temat postu: ciąża?? o nieeeee Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad razem z chłopakiem lezelismy rozebrani, do seksu nie doszło.... ale on lezeał na mnie... było to 3 dni przed okresem ktorego nie dostałam nadal:( od czasu gdy okres powinien sie pojawic minęło juz 21dni strasznie sie boje.... że mogę być w ciąży... pomóżcie mi...

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olcia od samego lezenia w ciaze nie zajdziesz ! przestan pleść takie bzdury Smile wiesz chyba jak zachodzi sie w ciaze co nie? okres spoznia sie bo sie stresujesz.
a poza tym 3 dni przed okresem to juz dni niepłodne wiec nawet jakby doszlo do wytrysku to w ciazy nie powinnas byc Smile głowa do gory Laughing Laughing

nakrecony
a nie wiesz ze najbardziej sie chce kobiecie kochac podczas dni płodnych i owulacji? nie ? to juz wiesz. wiec ja radze nast. razem zaopatrzyc sie w gumki bo dni płodne to nie zabawa. jesli pociekło Ci cos - nie mowie o podnieceniu to szanse na ciaze sa Smile jesli to było samo podniecenie- ojcem nie bedziesz Smile uwazajcie na przyszłosc :>
a co do palenia w samochodzie: skoro to jej przeszkadza to dlaczego nie zwroci uwagi koledze? nie sadze aby bolał ja brzuch od dymu Neutral nie spotkałam sie jeszcze z czyms takim. co wiecej mysle ze to bol owulacyjny skoro to srodek dni płodnych... Neutral Razz

ps- sex w pokoju, z rodzicami za sciana to super adrenalina hehehe cos o tym wiem Wink Razz.


maja
jaki płyn? ile go leciało? czujesz pieczenie ? moze złapałas jakas infekcje drog rodnych? opisz dokładniej.
jesli nie doszlo do wytrysku,gumka była cała to nie ma mowy o ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marzennna



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 8:10 pm    Temat postu: ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! mialam stosunek 27 lipca, byly to moje dni plodne, byla prezerwatywa, ale i tak wzielam zażylam positnor. okres normalnie, co 28 dni , 4 testy nie wykazaly ciąży, 2 wizyty u ginegologa takze, ale wciaz mam zle samopoczucie, boli mnie cale podbrzusze, stan podgoraczkowy, non stop siedze w toalecie... i chyba pobolewa mnie wątroba, brzuch powiekszony czy to moga po tych 2 miesiącach byc skutki zażycia postinoru ;-( jutro ide zrobic badania krwi i moczu, ale mam pyatnie czy ktos mial taki przypadek??


---edited by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem.
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marzenna zle zrobiłas biorac postinor... Neutral teraz sa tego skutki. po co go zazywałas skoro nie pekła gumka i nie doszło do wytrysku w srodku? naewt gin Ci powiedzial ze nie ma ciazy wiec na jaka cholere brałas tabsa?
trudno.wziełas,teraz masz skutki uboczne.
w ciazy nie jestes.
nie ma mowy.
głowa do gory.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika_kg



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! me pytanie brzmi tj nazwa tematu wskazuje...5 dzien cyklu( wyliczylam, ze to dni niepłodne), zatem ostatni dzien okresu, bez zabezp. lecz mezczyzna nie skonczyl we mnie, jakie prawdopodob? z gory dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli w Tobie nie skonczyl to w ciazy nie bedziesz Smile chyba proste i logiczne Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aanusiaa88



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 6:11 pm    Temat postu: nie wiem co mam myśleć:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio kochalam sie z chlopakiem 19 paż z gumka ale jak juz ja zuzyliśmy zrobilismy to jeszcze raz ale juz bez gumki moj chlopak doszeł ale chyba zdarzył wyjsc .pozniej przy dotykaniu mnie paluszkami mogłyby plemniki dostac sie do srodka moge byc w ciazy?? ,nie wiem czy w dni nieplodne czy plodne Sad ostatni moj cykl trwał 27 dni a wczasniej co 28 dni ostatni okres mialam 10- go. czy moglam zajsc w ciaze ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny.Pisałam juz chyba w poprzedniej czesci tematu.Kochałam sie z facetem 11 dni po okresie..hm...moze zaczne od poczatku.11 wrzesnia miałam miesiaczke,z moim narzeczonym kochałam sie 22.i 23 wrzesnia i skonczył we mnie...niestety testy wyszły negatywne co mnie całkowicie załamało...ale okazało sie ze zrobilam go za wczesnie,5 października znow sie kochalismy i znow skonczył we mnie....13 października zrobiłam kolejny test i nic(tego 5 października dostałam dziwnych plamien brunatnych ale szybko ustały). Teraz 19 pażdziernika znow sie kochalismy i oczywiscie skonczył we mnie.Ogólnie nie wiem co sie dzieje.Normalnie powinnam dostac miesiaczke 11 października ale jej nie było wiec zrobiłam test,ale nic z tego.Czy cos jest nie tak??wiem ze troche zamieszałam,ale poprostu piszac ten post mam łzy w oczach...tak bardzo chce dziecka,jak patrze na kobiety w ciazy to płakac mi sie...to jedyne co teraz pragne.Byłabym tak szczesliwa gdyby sie daj Boże udało jakims cudem,bo teraz jestem poprostu załamana;( Pomóżcie:(


---

Wiem ze troszke namieszałam,ale poprostu jestem sama jakos zdesperowana Crying or Very sad ,opisałam sytuacje najlepiej jak potrafiłam,mam nadzieje ze zrozumiecie moje nieudolne wywody haha...ale strasznie mi z tym ciezko Sad ...wiem ze w ciaze nie pomozecie mi zajsc,ale wasze słowa i porady zawsze jakos daja mi nadzieje i ciesze sie ze jest wałsnie takie forum:) Dziewczyny jestescie Kochanie.Czekam na jakas odpowiedź,o ile któraś zrozumie moja opowieśc;P


polaczylam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group