Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loluś119



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 6:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie pytanie nie do tematu... czy przez to ze pęcherz jest przeziębiony można siusiac krwia? i bardzo to boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 8:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapewne pojawiła sie jakas infekcja układu moczowego. natychmiast do lekarza... Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iriis



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Chciałam zasięgnąć waszej porady.... Więc tak 16.10. zaczął się okres, przed okresem brałam tabletki Yasminelle jednak ginekolok stwierdził,że są one za słabe (dziwne brudzenie od połowy cyklu) i po okresie z odstawienia zmieniłam tabletki na Yasmin. 20.10 czyli w sumie drugiej nocy kiedy nie miałam już okresu i nie brudziłam, kochałam się z facetem. 20.10 był to pierwszy dzień nowych tabletek i oczywiście zażyłam tabletkę. Nie wiem czy 'coś' nie dostało się do mnie, bo w sumie kończył na zewnątrz, jednak nie wie czemu cały czas o tym myślę. Moje pytanie brzmi czy jeśli brałam wcześniej tabletki, które zdaniem ginekologa były za słabe i po 7dniowej przerwie, parę godzin po zażyciu tej nowej tabletki uprawiałam seks czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
nie ma sensu robić testu jak same wiecie bo stosunek był dwa dni temu, do okresu jeszcze całe 20dni a ja się chyba niepotrzebnie nakręcam...
przepraszam jeśli coś nie tak napisane i z góry dziękuję za wyrażenie swojego zdania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma zagrożenia
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iriis



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem,że nadgorliwość gorsza od faszyzmu... ale czy mogłabyś mi napisać po czym tak wnioskujesz? bo ja sama nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelinka1987 napisał:
Hej dziewczyny.Pisałam juz chyba w poprzedniej czesci tematu.Kochałam sie z facetem 11 dni po okresie..hm...moze zaczne od poczatku.11 wrzesnia miałam miesiaczke,z moim narzeczonym kochałam sie 22.i 23 wrzesnia i skonczył we mnie...niestety testy wyszły negatywne co mnie całkowicie załamało...ale okazało sie ze zrobilam go za wczesnie,5 października znow sie kochalismy i znow skonczył we mnie....13 października zrobiłam kolejny test i nic(tego 5 października dostałam dziwnych plamien brunatnych ale szybko ustały). Teraz 19 pażdziernika znow sie kochalismy i oczywiscie skonczył we mnie.Ogólnie nie wiem co sie dzieje.Normalnie powinnam dostac miesiaczke 11 października ale jej nie było wiec zrobiłam test,ale nic z tego.Czy cos jest nie tak??wiem ze troche zamieszałam,ale poprostu piszac ten post mam łzy w oczach...tak bardzo chce dziecka,jak patrze na kobiety w ciazy to płakac mi sie...to jedyne co teraz pragne.Byłabym tak szczesliwa gdyby sie daj Boże udało jakims cudem,bo teraz jestem poprostu załamana;( Pomóżcie:(


---

Wiem ze troszke namieszałam,ale poprostu jestem sama jakos zdesperowana Crying or Very sad ,opisałam sytuacje najlepiej jak potrafiłam,mam nadzieje ze zrozumiecie moje nieudolne wywody haha...ale strasznie mi z tym ciezko Sad ...wiem ze w ciaze nie pomozecie mi zajsc,ale wasze słowa i porady zawsze jakos daja mi nadzieje i ciesze sie ze jest wałsnie takie forum:) Dziewczyny jestescie Kochanie.Czekam na jakas odpowiedź,o ile któraś zrozumie moja opowieśc;P


polaczylam. emilka
Dostane jakąs odpowiedź??Prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 12:56 pm    Temat postu: a moze to ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc
Przez 3 lata bralam novynette, teraz jestem w 3 miesiecznej przerwie (musialam ja zrobic, przez wlasne zapominaslwtwo)
Problem polega na tym, ze w ostatnim miesiacu kochalismy sie kilka razy do konca z zabezpieczeniem (prezerwatywa - nie pekla, nie zsunela sie)
Jednak okres spoznia mi sie juz ponad tydzien.
Zrobila 5 testoe ( wszystkie rano i juz po spodziewanym dniu miesiaczki) wyszly negatywnie....ale nadal zastanawiam sie czy to jednak nie ciaza!!!!
Chce wrocic do tabsow
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doskonale cie rozumiem sama chcialabym miec dziecko jestem z chlopakiem ponad 3lata oboje pracujemy ja ucze sie zaocznie ale bardzo ciezko jest go namoiwc wogole nawet do skoczenia we mnie;/nigdy nie chce sie na to zgodzic wiec nawet nie mialam okazji zeby tak bylo;/nic nie pisalas ile masz lat i czy dlugo z nim jestes;/i jaki wyszedl kolejny test?moze cos nie tak ze kurcze nie jestes nadal w ciazy?pozdrawiam



kobieto, nie pisz całych postów wielkimi literami! emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile Ty masz lat? Sama miec dziecka raczej nie bedziesz Confused Daj mu czas, niech decyzja o ojcostwie nie bedzie dla niego przymusem. To bardzo wazny okres w zyciu zarowno kobiety jak i mezczyzny, daj mu sie do niego przygotowac, aby w przyszlosci mogl sie cieszyc z tego, ze jest tata. My tez staramy sie o dziecko, ale OBOJE bardzo tego chcemy. Moj maz podobnie jak ja lyka regularnie witaminy, cierpliwie wstrzymuje swoj poped seksualny, by w trakcie moich dni plodnych jego plemniki byly silniejsze. Wydaje mi sie, ze bycie rodzicem wymaga pracy dwojga ludzi. Dzieki temu oboje rownie mocno bedziemy sie cieszyc, gdy w koncu zobaczymy upragnione dwie kreseczki na tescie ciazowym. Jedno dziecko juz mamy i tez oboje bardzo go chcielismy. Chyba dzieki temu jestesmy tak bardzo szczesliwi. Nikt nikomu nie musi wypominac zmarnowanego zycia zbyt pochopna decyzja. I chyba wlasnie dlatego nasza Julka nie widzi swiata poza mama i tata, bo wie, ze oboje bardzo ja kochamy i chcielismy, by byla z nami... Pomysl nad tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny,to znowu ja. W tym miesiacy obserwujemy sluz. Wg mnie dni, w ktorych sie kochalismy byly plodne. Od trzech dni strasznie boli mnie podbrzusze, a dzis rano dostalam niewielkie plamienie ( plamka wialkosci lebka od zapalki). Od kilku dni jestem strasznie wzdeta, mimo, ze nie mam klopotow w toalecie, ciagle pracuja mi jelita. Co o tym myslicie? Nie chce sie rozczarowac. Bede wdzieczna za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam

Jeszcze jedno, czy ktoras z Was wie moze jak wyglada plaminie towarzyszace zagniezdzaniu sie zarodka w macicy?

nie pisz dwóch postow bezposrednio pod soba. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group