Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziorek71



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wroclaw
PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 9:05 am    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie i mam nadzieje ze mi pomozesz pawel Sad Sad Sad wiec tak pierwsze pytanie 1 kochalam sie z chlopakie 2 dni pod rzad z zabezpieczeniem potem na nastepny dzien sprubowalismy bez i z mojego chlopaka wczesniej sperma wyleciala a po tym jak wyleciala to jakies 20 min zaczelismy sie kochac ale to zaledwie 10 min i tak po 1,5 godziny nawet kruce po tych dwuch dniach zaczelo mi na dole kolo warg a odbytu cos tam puchnac i to strasznie boli to byl 2 dzien po wspul zyciu teraz juz jest 4 i bardzo to boli moze to tylko przetarcie albo cos po pieszczotach!!! Exclamation Exclamation Exclamation 2 test przeci ciazy mozna zrobic dopiero jak minie termin miesiaczki ja mam zawsze kolo 16-17 wiec duzo czasu????3 jak mozna wraze czego usunac ciaze ja mam 15 lat jak bym powiedziala mamie zabija by mnie albo z domu wyzucila a slyszalam ze tabletki RU-486 sa do usowania do 62 dnia ciazy ale slyszalam ze po ich zazyciu dziecko umiera ale i tak ze moze matak umrzec pomoz mi prosze ja i lukasz boimy sie bardzo dziex za przeczytanie Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 12:01 pm    Temat postu: nie martw się na zapas Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś zgłosić się do ginekologa,nawet jeśli jeszcze jesteś przed miesiączkom na takie tabletki jesteś jeszcze za młoda więc jest możliwośc wystąpienia jakichkolwiek powikłań,które mogą spowodować problemy w późniejszym wieku. Narazie musisz uzbroić się w cierliwość, ponieważ także nie da się nic przewidzieć do okresu,ale do ginekologa mogłabyś sie wybrać.

pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet jak byś była w ciąży to nie jest koniec świata, następnym razem radze najpierw pomyśleć o następstwach współżycia bez zabezpieczenia.

Wizyta u ginekologa jest jak najbardziej wskazana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze ta opuchlizna oraz ból może być spowodowany potłuczeniem. Czasem sie to zdarza.
Nalezy to skonsultować z ginekologiem.
Nie należy zaniedbywać takich spraw.

po drógie tabletka o której piszesz w polsce jest zabroniona prawnie.

Po 3 jeżeli masz 15 lat to lekarz może wydac orzeczenie o uzasadnieniu dokonania aborcji ze względów medycznych.
Najpierw musi ocenić czy twoje ciało jest wstanie już urodzić. Czy ciąza oraz poród nie będzie nieść zagrożęnia dla Twojego zdrowia oraz życia.

Niestety w tym wieku w którym jesteś opiekuni prawni, czyli rodzice muszą sie dowiedzieć o twoim stanie. Tak przewiduje prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też radziłabym najpierw pomyśleć o prawidłowej antykoncepcji.

Ale pierwsze co, to powinnaś iść do ginekologa i to jak najszybciej.

A z tymi tabletkami....później moga być problemy przy ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 10:50 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 15) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


prosze tutaj kontynuowac rozmowe Razz pzdr.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allaaa



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo w tych 19 dniach chodzi o to ze... np dostałam okres 6 i licze 7 dni okresu plus 12 dni to wychodzi 19 dni... i wtedy są dni nie płodne bo po 7 dniach okresu czekam 12 dni... i wtedy dopiero kocham sie z chłopakiem zawze tak robimy juz od roku... mi zawsze sie spóznia okres ... nigdy nie miałam regularnieee,... wiec niewiemm co robic... !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonymous1



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka mala dygresja. Czy testy ciazowe wykonane 13-14 dni po stosunku sa wiarygodne? (dodam, ze byl to test quick vue). Prosze o szybka odpowiedz i dziekuje z gory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, ale dla pewnosci powtorz test po kilku dniach... Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nakręcony



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panie (nie wiem czy panowie też tu zaglądają, ale też ich witam), mam mały problem. Chyba wiadomo jakii Wink No więc sprawa wygląda tak: jakieś 2 dni temu (bodajże piątek) była wielka ochota na seks, ale niestety, nie byliśmy sami w domu, jednak sami w pokoju, były delikatne pieszczoty, umilanie sobie czasu, ale było gorąco, więc u mnie wydzielił się preejakułat (tak to się nazywa?) u nażeczonej też zrobiło się "mokro". Od dawna się nie kochaliśmy i to było silniejsze od nas, doszło do stosunku, jednak był on bardzo krótki gdyż jak mówiłem wcześniej nie byliśmy sami w domu, nie mogliśmy pozwolić sobie na tyle ile byśmy chcieli, nie było wytrysku. Oczywiście kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Ma wybranka od soboty się denerwuje, mówiła ze ma srodek płodnych dni. Pomijam to, że od soboty ją boli brzuch, bo podejżewam, że to przez to, że studiuje zaocznie i jeździ z kolegą, który pali w samochodzie, a ona strasznie tego nie lubi. Czytałem, że takie objawy są dopiero po kilku tygodniach, więc to odrzucam. Mimo to cały czas siebie i mnie nakręca, że może jednak jest w ciąży, myśli cały czas o tym i chodzi przez to jakby się czymś struła. Byłbym wdzięczny gdyby jakaś Pani byłaby tak miła i zechciała mi udzielić jakichs wyjaśnień Smile Czy są jakieś szanse, żebym miał zostać ojcem przez tą chwilę zapomnienia, co prawda troszke to dla nas za wcześnie jeśliby miało się dzidzi pojawić, bo oboje studiujemy jeszcze, ale jestem pewien, że to z nią chce spędzić życie, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, czyli przyspieszyłoby to nasz ślub Razz Bardzo dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group