Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe było to duże krawienie, po południu takie niewielkie, jednorazowe, nie umiem go dobrze określić. Tzn nie cały krwawiłam cały dzień, ale będąc w toalecie zaobserwowałam właśnie na majtkach. Nie bolał mnie przy tym brzuch, myślałam że dostane okres, bo tak to u mnie zaczyna się okres takim niewielkim plamieniem, ale nic więcej się nie wydarzyło do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fobiczka



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:36 pm    Temat postu: Czy mogę być w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałam się ze swoim chłopakiem ok. godziny 19, tabletkę antykoncepcyjną powinnam wciąć o 23, a wzięłam ok 1 w nocy. Boję się, że mogę być w ciąży... Mam mdłości, pobolewają mnie jajniki, niedobrze mi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja bym proponowala zrobic test Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze 2h to nie tragedia... Neutral. wytrysk był w srodku? z tego co pamietam to pisałas ze nie pozwalasz mu konczyc w Tobie.. Rolling Eyes Wink
aha: jesli zazywasz tabsy regularnie to jestes zabezpieczona wiec nie mozesz byc w ciazy Smile inaczej by sprawa wygladała gdybys brała tabletki o roznych porach dnia, mało tego raz na jakis czas Razz wiec głowa do gory Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwie godziny to nie jest wcale opoznienie... tabletke antykoncepcyjna masz brac o tej samej porze dnia a nie o tej samej godzinie wiec ja uwazam ze jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezyna a nie za czesto sie przytulacie? wiesz ze plemniki sa słabsze,,,chyba ze w ciagu dnia jest jedno przytulanko a nie wiecej Smile jak tak to sorrki Smile. moze nie nastawiaj sie od razu na ciaze, bo potem tylko sie rozczarujesz. Daj działac naturze Smile byc moze udało sie zasiac fasolke. powodzenia Exclamation Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście że raz dziennie, chociaż nie jestem nastawiona tylko tak, ze dziecko i koniec, jeżeli mamy ochotę się poprzytulać to zwyczajnie tak robimy nie bacząc na siła plemników. Jeśli traktowałabym seks tylko i wyłącznie jako sposób na potomstwo to mój M poczuł by sie niedowartościowy i zniechęcony. Ale akurat wtedy było raz, nie uważam że to za często.... Mój facet zawsze mówi że i tak mało Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phoebee



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niech mnie tez ktos pocieszy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

phoebee ale testy sa negatywne wiec jest dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Barbie



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PITUSZKA czy jestes pena na bank ze nie moglam zajsc?? chce jeszcze dodac ze niegdy nie mialam reularnych mieiaczek..

---edit by Wind_Of_Hope---
A cóż to za gruba czcionka? Zapewniam ze Pituszka ma dobry wzrok i nie musisz pisac całego textu pogrubiona czcionka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group