Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::nika::..
Gość









PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 3:24 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!! Chciałam się zapytać o prawdopodobieństwo zajścia w ciążę... Otóż... Brałam tebletki regularnie niestety dnia 2.10 musiałam zaprzestać branie tabletek i już tego dnia owej tabletki nie wzięłam( wzięłam już 5 tabletek, czyli był to pierwszy tydzień).W niedzielę (2.10) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. We wtorek także z nim współżyłam bez "niczego". W środę (5.10) dostałam "krwawienia z odstawienia" które trwało 2,5 dnia (do piątku 7.10 popołudnia) w sobotę (8.10) znowu się kochaliśmy(bez zabezpieczenia), to samo powtózyło się dnia 13.10 (czwartek) czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?? Chciałabym postarać się o dzidzię dlatego to dla mnie bardzo ważne Dzieki wszystkim Very Happy
Powrót do góry
ali
Gość









PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno czy Ty jesteś mądra bierzesztabletkimi chcesz być w ciązy, nawet jak jesteś już w ciąży to jesteś bardzo nierozumna przecież trujesz swojego Dzidziusia a pozatym wydaje mi się, że aby miec dziecko to oboje rodzice musza tego chcieć Wydaje mi się,że nie postępujesz : prawidłowo
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 8:45 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy temat specjalny, poprzedni miał już 42 stronki[/i]
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny mam pytanie czy jesli kazda maja @ wyglada ze mam albo na poczatku plamienie brazowe lub koniec@ plamienie brazowe i potem dopiero krew no i oczywiscie @ normalna ajesli teraz trwala tylko 2 dni a 3 dzien nic nawet tego sluzu brazowego to moge byc w ciazy czy to nic nie znaczy prosze o wypowiedzi dziekuje


oczywiscie jak wczesniej pisalam staram sie o dzidzie i to pierwsza moja 2 dniowa @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baranek



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoscz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:29 am    Temat postu: Niech ktoś rozwieje moje watpliwości nie wiem co mam zrobić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W trakcie okresu,w 2 i 3 dniu,kochałam się z artnerem. Każdy srosunek odbył się bez zabezpieczenia i do końca,we mnie. Potem kochalismy się bez zabezpieczenia w 7 dniu cyklu. Po tych zbliżeniach, jakieś 4 dni po, miałam bóle podbrzusza, które trwały kilka dni. Ustały, ale miałam w trakcie nich i po nich wiekszą ilość wydzieliny ze pochwy. Okło 10 powinnam dostać okres, ale ostatnio tak jakoś dziwnie sie czuje. Chodzę bardziej zmęczona, mam wiekszy apetyt na potrawy kwaśne i ostre potrawy a mnie na słodkie. Po kawie i słodyczach robi mi się niedobrze i mi po nich cały czas odbija.Kilka razy zrobiło mi się słabo. Zrobilam test. Wynik był negatywny, ale i tak mnie niepokoja te objawy. Nigdy nie wymiotowałm po kakale a ostatnio tak mialam, pierwszy raz życiu. Kawy tez nie moge pić,bo mi jest po miej niedobrze. Nie wiem co mam. Czy poczekac do 10 i upewnic się czy dostanę okres, czy poczekać jeszcze i za jakiś tydzień zrobić test, czy od razu udać się do ginekologa? Proszę o jakąś rade, bo sama nie wiem co mam zrobić?


-----edited by emilka-----
przyłączylam temat do specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Chris



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i muszę przyznać, że dowiedziałem się tu wielu przydatnych rzeczy, mam kilka pytań i mam nadzieję, że poświęcicie mi chwilkę Wink Moja dziewczyna ma cykle 28 - 29 dniowe, okres zaczął jej się 5 grudnia, skończył się 9 grudnia. 12.12 uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem - używam prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym Unimil Special Collection 004, skończyłem wewnątrz. Później kochaliśmy się 22.12, skończyłem na zewnątrz, 26.12 - skonczyłem wewnątrz, 27.12 - na zewnątrz. Zawsze się zabezpieczamy. Prezerwatywy nigdy się nie osunęły, ani nie pękły - po stosunku napełniam je wodą, żadna nie przeciekała. Okres powinien jej się zacząć ok. 1, 2 stycznia, jak na razie jeszcze nie dostała. Czuła ból w podbrzuszu przez ostatnie kilka dni. Mówiła, że to jest ból jaki odczuwa przed okresem, ale tylko jeden dzień, a nie kilka pod rząd. Na zabawie Sylwestrowej, ostro przesadziła, wymieszała kilka trunków, oczywiście wszystko zwymiotowała i przez 4 godziny nie była w stanie się ruszyć Rolling Eyes Totalnie mi się struła dziewczyna.

Przejdźmy teraz do pytań:
1. Czy prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym pokryte są nim z obu stron?
2. Jakie jest ryzyko ciąży w naszym przypadku?
3. Czy zatrucie alkoholem może tak drastycznie wpłynąć na jej cykl?
4. Czy we wczesnej ciąży kobiety odczuwają bóle podobne do tych związanych z okresem?

To wszystko, pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baranek 7 dzien cyklu to mogl byc juz Twoj dzien plodny. Tym bardziej ze piszesz o wiekszym wydzielaniu sie sluzu. Jednak te mdlosci i wymioty i niekoniecznie musza byc zwiazane z ciaza. Troche za wczesnie na takie objawy - moim zdaniem Rolling Eyes Ja uwazam ze powinnas spokojnie poczekac do dnia w ktorym przyjdzie ciotka Smile w ten dzien rowniez mozesz juz zrobic juz test ciazowy. Wynik bedzie wiarygodny Smile a jak okres Ci sie bedzie spoznial kilka dni to udaj sie do gina. Albo mozesz zrobic rowniez test krwi na wykrycie ciazy Smile on wykrywa ciaze w 100% i kosztuje ok 20 zl, a tak wogole to starasz sie o dzidzie Question pozdrawiam

chris odrazu na wstepie napisze ze ciazy nie ma Smile a teraz odp na pytania:
1. prezerwatywa ze srodkiem plemnikobojczym jest pokryta z 2 stron (dobrze myslisz) Smile
2. ryzyko ciazy jest zadne bo sie zabezpieczaliscie i gumki nie pekly, wiec jest ok Smile
3. hm..co do tego pytania to mam watpliwosci. Mysle ze w jakism stopniu moze. Bo pewnie przez to dziewczyna sie stresowala a co za tym idzie moze opzniac sie jej okres Exclamation Ale nie jestem pewna do konca Confused
4. Mysle ze te bole to sa przed okresem. Napewno to nie jest jeszcze objaw ciazy - za wczesnie na to w Waszym przypadku Smile

Musicie poprostu uzbroic sie w cierpliwosc bo ciaza jest niemozliwa Smile a jak chcecie sie bardziej uspokoic to zrobcie test..minelo juz 12 dni od stosunku to wynik bedzie prawidlowy:) jak dla mnie wszystko jest dobrze. Okres sie spoznia bo bo sie dziewczyna stresuje Rolling Eyes pozdrawiam
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sonia27, test robiłaś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foxy



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie identyczna sytuacje jak u dziewczyny chrisa! również strułam sie na sylwestrze a teraz wyczekuje na okres... powninnam byla dostac jakies 3 dni temu... strasznie sie boje... ale wiem ze nie moge sie denerwowac, ale mam ndzieje ze "ciocia" nadchodzi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej emilka nie testu nie robilam ,bo nei wiem czy ma sens czy to na pewno bedzie ciaza a niechce znowu zlapac dola chetnie bym zrobila ach tylko zeby to byla to upragniona fasoleczka tak jak wczesniej pisalam moje @ trwaja zawsze 4dni i koncza albo zaczynaja sie ciemniejsza wydzielina moge to nazwac sluzem brazowym tym razem tego sluzu brak ale @ byla dwa dni tylko dzis sie pojawilam malutka plamka czerwona i boli mnie podbrzusze czyli co lepiej test zrobic ale i tak dziekuje za odpowiedz bardzo dziekuje pozdrawiam serdecznie


Sonia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group