Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dagmara565, a wcześniej miałaś jakieś niebezpieczne stosunki? przed tym 5 dni temu?

phoebee, no nie wiadomo teraz, czy to były dni niepłodne skoro miesiączka się spóźnia 5 dni. test zrobiłaś ile dni po stosunku? i czy doszło do wytrysku?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phoebee



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, zadnych niebezpiecznych numerkow wczesniej, a do wytrysku nie doszło - to byla chwila - doslownie minuta - a koniec bylo dluuuugo potem

aha no i to byl 20 dzien cyklu


-----edited by emilka----
jeżeli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa to nie ma mowy o ciazy Wink jesli nie bylo wytrysku w srodku to nie doszlo do zaplodnienia. Bo niby jak Rolling Eyes zrob test jesli sie martwicie 12 dni po stosunku ale na moje oko jest ok.
Powrót do góry
phoebee



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz wczoraj robilam test - wyszedł negatywny...robilam go po poludniu, ale to raczej nie ma znaczenia w tym przypadku - to sie stalo ponad 2 tyg temu...wiec wyszlo by tak czy inaczej na tescie - bo hormon i tak jest w moczu caly czas... najgorsze jest to ze mam wszystkie objawy zblizajacej sie miesiaczki - bol brzucha, bolesnasc piersi - jak zawsze...i tak czekam i czekam i nic i swiruje pomalu..nie moge sie na niczym skupic.....masakra. zrobie jeszcze jeden test jutro rano dla pewnosci..
PARE GODZIN POZNIEJ...
najgorsze jest to ze nie mam z kim pogadac...narzeczony na wyjezdzie sluzbowym...nie chce go niepotrzenbie denerwowac ...kolezanki sie smieja ze nawet gdyby, to najwyzsza pora...i tak sobie pisze - moze mi sie zrobi lepiej. zrobilam teraaz inny test (nazywa sie pre-test) i wyszedl negatywny ale zawsze jest cos...
i tak czekam, moze ktos do mnie napisze



-----edited by emilka-----
korzystaj z opcji "zmień"! znajduje się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta


Ostatnio zmieniony przez phoebee dnia Wto Lut 26, 2008 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Barbie



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 3:12 pm    Temat postu: czy to mozliwe ze jetsem w ciazy?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam... kochalam sie ze swoim chlopakiem dzien przed miesiaczka i w ostatni dzien miesiaczki... on mial 2 prezerwatywy... i mowi ze napewno nic sie nie wydostalo.. teraz spoznia mi sie okres... 7 dni.. nie wiem boje sie ze moze jestem w ciazy.. PS. aha i mam pytanie czyy pni przed miesiaczka i w czasie sa dniami plonymi?? Question
hmm mam to samo... tez nie moge sie na niczym skupic.. i jak tylko o tym pomysle too mnie skreca.. ale to moze byc tez przez stres.. niepotrzebnie sie martwimy :0 glowa do goory.. (tak mysle)



------edited by emilka------
temat przeniosłam do specjalnego


---edit by Pituszka
Posty polaczylam, na przyszlosc jezeli chcesz cos dodac uzyj opcji zmien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszytskich! My ze swoim M też staramy się juz bardzo długo o dzidziusia. Zaczęłam prowadzić w tym miesiącu taki szczegółowy kalendarz z obserwacjami, wyliczyłam że owulacja wypadała 15 lutego. Współżyliśmy 12, 13, 15 i 16. Teraz czekam, choć to czekanie mnie zabija. Wiem że jest duże prawdopodobieństwo na sukces, mimo to mam pytanie. Jak wygląda śluz ciążowy i czy w ogóle występuje. Mam 28-29 cykle, ale 25 dnia cyklu wystąpiło u mnie minimalne krawienie śródcykliczne i spadek temperatury o pół stopnia? Co o tym sądzicie? Czy jest już przesadzone że jednak nie ma szans na to, ze w tym miesiący nam się powiodło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
titunia85



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: glogow
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 5:52 pm    Temat postu: Co sie dzieje...:( pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka kto wie i moze mi pomoc..Sad
chodzi o to ze mialam miesiacze jakis czas temu dokladnie 2 tyg temu.. w niedziele doszlo do zblizenia.. i ze bylo tak fantastycznie zapomnielismy o bozym swiecie.. wczoraj bylo zupelnie tak samo.. i on niestety... wykonal kilka decydujacych ruchow.. Ja sie nie zabezpieczam ani on tez.. dzis rano wstalam i mam krwawienia.. nigdy tak wczeniej nie mialam...na miesiaczke jest o wiele za wczesnie...;( wiec nie wiem co jest grane..Sad moze ktos mi pomoze.. bo nie wiem co robic..;(

---edit by Pituszka
Wydaje mi sie ze pytasz o to czy mozesz byc w ciazy dlatego post przylanczam do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dagmara565



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mialam zadntch stosunkow wczesniej i zaraz po nim dostalam to plamienie ktore nie wiem co oznacza moze przesadzam i o jest normalna sprawa ale wole miec pewnosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezyna a krwawienie bylo duze?? w ciazy temperatu ra sie podwyzsza a sluz wyglada roznie zazwyczaj jest bialy i jest go nieduzo... niby kochaliscie sie w najbardziej plodne dni ale czasami po prostu nawet w takie dni sie nie zajdzie... dlugo juz sie staracie?? po 12 dniach mozesz zrobic test Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Barbie w tym czasie co sie kochalas to byly nieplodne dni wiec nie ma mozliwosci zebys zaszla w ciaze, jeszcze do tego byly prezerwatywy ale tak na przyszlosc 2 perzerwatywy moga szybciej peknac niz jedna wiec lepiej nie robcie tak nastepnym razem....


titunia
mozliwe ze to byly krwawienia owulacyjne lub tez po prostu byl za ostry sex... z tego co piszesz wynika ze mialas plodne dni, a wytrysk byl w tobie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group