Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max1508



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: from home
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, wewnątrz nie było na szczęście. Wind, ja ją ciągle namawiam zeby poszła na badania to ona nie bo się wstydzi :/ Sorki że to powiem ale zgłupiała chyba. Ona nie może się tego wstydzić, powinna iść tym bardziej że ona ma nieregularne miesiączki :/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Max wstyd to normalka.tym bardziej jak sie nigdy nie bylo Smile obawa itp, ale wkoncu musi pojsc, własnie tym bardziej ze ma niereg. cykle... Rolling Eyes
jesli wytrysku nie było to głowa do gory. aha nie napisałes ktory to byl dzien cyklu... Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karosia



Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 9:01 am    Temat postu: temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć dziewczyny:) mam sprawę. otóż od ponad tygodnia już utrzymuje mi się podwyższona temperatura ciała powyżej 37 stopni. z tego co słyszałam to dzieje się tak na początku ciąży. robiłam sobie test ale nic nie wykazało i zastanawiam sie czy to nie ciąża i czy powinnam powtórzyć test za jakiś czas. martwi mnie to gdyż nie mam objawów takich , które mogłyby wskazywać na coś innego:(...z góry bardzo dziękuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

max rozumiem jej wstyd tez tak mialam przy 1 wizycie u gina Confused ale moim zdaniem musi pojsc. i Ty mozesz jej towarzyszyc:) wlasnie a ktory dzien cyklu to byl jeszcze?

karosia a masz powody do obawy Question byla jakis stosunek niezabezpieczony w dniach plodnych z wytryskiem w srodku.. Rolling Eyes bo to wazne jest,musisz podac wiecej szczegolow, pozdrawiam
Powrót do góry
norex



Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Moja dziewczyna i ja mamy niewielki problem, a mianowicie spóźniająca się @ ! Cykl mojej dziewczyny to 28 (+-1) ostatnia @ była 10 grudnia. 1 stycznia kochaliśmy się bez zabezpieczenia lecz mój stosunek nie skończył się wytryskiem. 5 i 6 stycznia Moja dziewczyna miała ważne egzaminy w szkole bardzo się stresowała, a dodatkowo męczy ją intensywny kaszel od 7 stycznia. Spodziewany termin @ miała 6 stycznia - @ nie nadeszła 10 stycznia czyli wczoraj zrobiła test wyszedł negatywny. Dzisiaj jest już 33 dzień cyklu a Ona nadal nie dostała @. Ostatnio miesiączkowała regularnie. Po jakim czasie można powtórzyć test ? I w jakim stopniu takie czynniki jak stres czy Kaszel mogą wpłynąć na @.

---edit by Wind_Of_Hope---
Prosze nie pisac 2ch takich samych tematach w roznych dzialach. Jeden w zupełnosci wystarczy Smile. Jeden z nich kasuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie bylo wytrysku to raczej male jest prawdopodobienstwo ciazy Smile tym bardziej ze 1 styczen to byl 23 dzien cyklu a wiec dni nieplodne. Latwo mozna to obliczyc bo Twoja dziewczyna ma regularne cykle. Wiec to napewno byly dni nieplodne i juz dawno po owulacji Smile mysle ze okres spoznia sie przez stres zwiazany z egzaminami i dodatkowo przeziebienie ( bo ma kaszel). test byl tez negatywny. Mozecie zrobic jeszcze jeden za kilka dni jak okres nie przybedzie ale moim zdaniem ciotka przyjdzie tylko spozniona troszke. To normalne ze czasem spoznia sie przez rozne czynniki. Ciaze raczej wykluczam, pozdrawiam
Powrót do góry
norex



Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki pinezka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile i nie stresujcie sie tak bo okres jeszcze bardziej bedzie sie spoznial..do zaplodnienia potrzebne sa dni plodne, wytrysk w srodku + owulacja. Jak bedziesz chcial cos wiedziec to skrobaj Cool
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karosia jesli bya sytuacja w ktorej ,mogłas zajsc w ciaze to byc moze fasolka została zasiana Smile. Test nic nie wykazał? moze za wczesnie robiłas. Wykonuje sie go po 12 dniach od stosunku Smile ale polecam test krwi BhcG, wynik w 100% pewny Smile tyle ze koszt.ok.20 zł Wink. powodzonka i 3mam kciuki.

Norex zgadzam sie z Pinezka Smile. Jesli wytrysku nie było w srodku to ciazy nie bedzie Smile. okres moze spozniac sie przez stres,antybiotyki, zmiane klimatu. zrobcie test po uplywie 12 dni od stosunku, jesli pokaze brak ciazy to głowa do gory Smile moze niech sie wybierze do gina na badanko ogolne Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beqsa



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 3:58 am    Temat postu: hejka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem że moje pytanie możecie potraktować jako retoryczne :D ale mam dziwne myśli...
poprzedni okres miałam 13grudnia, mam 28 dniowe cykle regularne jak w szwajcarskim zegarku. 28 grudnia z moim partnerem "stosunkowaliśmy się" bez zabezpieczenia( tak jak wyliczyłam to akurat sam środek owulacji)... metodą stosunku przerywanego, ale troszkę przesadziliśmy i w momencie wyjścia spuścił się w okolice wejścia do pochwy(nie w środku) . Okres powinnam dostać 9 stycznia i dostałam, tyle że zamiast 8 dni (jak zwykle) trwał 3 dni i był nieco skąpy. Przed okresem okropnie bolały mnie piersi i zrobiły się strasznie twarde (wcześniej boleć bolały ale nie aż tak), a 2 dnia okresu strasznie zaczęło boleć mnie podbrzusze. W sumie biorę pod uwagę możliwość ciąży ( i nawet bym była przeszczęśliwa) ale strasznie niepokoi mnie ten ból w dole brzucha.
Co to może być i czy mam lecieć do gina....???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group