Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 10)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogas18



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ostatni już raport-pojawił się dziś rano pełnokrwisty okres Laughing
Dziękuje po raz n-ty i życze udanych stosunków Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baranek



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoscz
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzikuje za radeTak zrobie jak mowilas.Od razu czuje sie spokojniejsza. Malenstwo pewnie trosze by zmienio moje zycie, bo musialabym pogodzic prace ze studiami do czasu porodu a potem wykazac sie bardzo duzo odpowiedzialnoscia zajmowac sie malenstwem i zrobic tak zeby wszystko bylo dobrze i kazdy byl szczesliwy.Ale jak sie okaze ze jestem w ciazy to i tak bede baaaaardzo szczesliwa Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm no tak pomyslalam sobie ze moze starasz sie o dzidzie Smile no coz to pozostaje mi tylko zyczyc powodzenia ale to w przyszlym czasie nie teraz..3 maj sie baranek Cool
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Baranek a jak długie masz cykle...2,3 dzien - nikłe szanse na ciaze ( tym bardziej jesli jeszcze krwawisz) ..a 7...hmmm tez niby bo owulacja wystepuja ok.14 dnia, czasem wczesniej,czasem pozniej. jesli starasz sie o dziecko to w granicach 14stego dnia sie mocniej przytulacie. Wynik robisz po upływie 12 dni od stosunku- nie wczesniej Smile. Aha wg mnie na zmiane apetytu jest duzo za wczesnie Wink powodzenia Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaskolka



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trójmiasto:)
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:44 am    Temat postu: Sama nie wiem co się dzieje..proszę o wsparcie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny:)
Mam taki problem: Po 4 dniach od ostatniego stosunku dostałam okres(pierwszy dzień plamienie brunatno-brązkowe,drugi już krwawienie lekkie), a powinnam go dostać dopiero za 14 dni.Czy jest możliwe ze jestem w ciąży? Dodam,że stosunek był przerywany..Bardzo proszę o waszą pomoc i zdanie na ten temat.Nie wiem czy odczekać ten "okres",czy moze udać się prostu do ginekologa,a może po test.Jak myślicie? Bo kto mnie lepiej zrozumie jak nie druga kobieta:)
Pozdrawiam ciepło i czekam na odpowiedzi.


-----edited by emilka-----
temat przyłączony do tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola18



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem najlepiej by bylo jakbys poszla do ginekolaga ale wiadomo lęk.Wiec odczekaj czas do miesiaczki jesli nie przyjdzie idz do lekarza.Co do plamienia to tez takie miewalam chociaz wogole nie wspolzyje to 3razy mi sie trafily niepokojace uplawy z krwia.Jesli sie zabezpieczyłaś to mylse ze nie masz sie czego bac ale jesli nie to mimo tego iz stosunek byl przerywany do zaplodnienia moglo dojsc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaskolka moglo to byc plamienie zwiazane z owulacja tymbardziej ze mowisz ze okres powinnas dostac za 14 dni jakos to by sie bardzo zgadzalo, mozliwe tez jest to ze po stosunku wystapilo krwawienie, czasem tak bywa... a jezeli uwazasz ze moglo dojsc do zaplodnienia - w tedy kiedy sie kochaliscie mogly byc plodne dni - wiec zrob test, to wszystko wyjasni Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Max1508



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: from home
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam takie pytanko bo moja dziewczyna ma bóle przed okresem od zawsze. teraz okres się jej spóźnia 3 dni (od 06.01) i bolą ją piersi ale MOCNIEJ. :/ :/ Mówi że jak schodzi ze schodów to ją bolą a wcześniej tak nie było. Boi się że jest w ciąży Sad była u mnie 1.5 tygodnia temu i spaliśmy razem. czego to może być objaw?? :/ :/ Pozrdawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

max a zasadnicze pytanko mam Smile masz powody do obaw Question byl jakis niezabezpieczony w tym czasie stosunek z wytryskiem w srodku? bo jesli nie bylo wytrysku wewnatrz to ciazy nie ma. Musisz podac wiecej szczegolow Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie...to co napisałes to za malo. nie wiadomo czy miala dni płodne i czy nastapil wytrysk w srodku. jesli nie to nie ma powodu do obaw Smile moze nerki ma chore? w ktorym miejscu ja boli? ja bym poszla do lekarza (ale nie gina)... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group