Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blackang



Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
chciałbym zaczerpnąć waszej opinii. Otóż mojej dziewczynie okres spóźnia się ok 7 dni. Jej cykl wynosi ok 28 dni, ostatnia miesiączka rozpoczęła się 16 listopada (zawsze trwa 7dni). W tym cyklu była w Alicante (Hiszpania) ponad tydzień, była lekko przeziębiona, a mniej więcej w czasie, w którym powinna dostać miesiączki zachorowała na grypę żołądkową (praktycznie każdy z domowników był chory). Robiliśmy w środę - jakieś 3-4 dni po terminie w którym powinna dostać okresu test - wyszedł negatywny, wczoraj również wykonała test - wynik negatywny. W niedziele wystąpiło u niej plamienie - na podpasce miała brązowy śluz (ilość na ok 1/5 podpaski). Dziewczyna czuje się dobrze, nie ma w sumie żadnych objawów, temperaturę ciała pod pachą miała 3 dni temu 35.4, dzień później 37.9, a teraz 37.2 stopnia. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywami, sprawdzałem zawsze czy nie są pęknięte. Mam się czym martwić wg Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze testy wyszły negatywne po terminie miesiączki więc nie ma ciazy. Po drugie współżycie zabezpieczone i sprawdzone prezerwatywy...nie ma możliwości ciazy Wink.
Nie ma innej opcji
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blackang



Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ta temperatura ciała? Dwa dni miała 37.2, dziś 37.3 więc nie maleje - tak jak powinno do miesiączki? Oraz to brązowe plamienie mniej więcej w terminie miesiączki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temperatura ciała nie ma nic do rzeczy...pomiar jest wazny w pochwie , ustach lub odbycie oczywiście mierzony stale w jednym miejscu zaraz po przebudzeniu rano o stałej porze. Brązowe plamienie moze oznaczać początek okresu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akinom123



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ostatnią miesiączkę miałam 02.02. Uprawiałam seks 13.12 (niestety prezerwatywa zawiodła) i boję się że mogę być w ciąży. Nie mogłam już wytrzymać i dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Tylko zastanawia mnie jedno, czy taki test 3 dni przed planowaną miesiączką może być wiarygodny? Czy lepiej poczekać do okresu i wykonać ponownie test? a do tej pory być nastawiona, że jednak mogę być w ciąży. Wiadomo na teście jest napisane, że wykrywa już 6 dniową ciążę i nie ma 100% pewności, że wynik jest prawidłowy.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test wykonaj najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 10:00 pm    Temat postu: Czy jestem w ciązy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Wiem, że pewnie jest milion takich odpowiedzi i domyślam się, ale.. wiadomo, że o własny przypadek lepiej zapytać osobiście. Otóż, jestem dziewicą, wczoraj próbowałam uprawiać seks z chłopakiem, jednak nie doszło do penetracji, po prostu wsadził członka, ale tylko trochę główki, może z 2 cm. Nie było wytrysku, ponieważ zaraz to przerwałam, ale wyczuwałam, że główka jego członka jest "nawilżona". Stosuje tabletki antykoncepcyjne, ale miewam czasami lekkie rozwolnienia (nie są to ostre biegunki) i po prostu martwię się czy zadziałały. Jakie jest ryzyko, że mogę zajść w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie widze szans na ciaze Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mogłabym dostać jakieś argumenty co do tego żeby mnie na 100 % uspokoić? Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Sty 05, 2014 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilly20 chcesz argumentów ?

- nie było pełnego stosunku, można powiedzieć, że w ogóle go nie było,
- NIE BYŁO wytrysku, a co za tym idzie - brak ciąży, to zapłodnienia jest potrzebny wytrysk w dni płodne,
- główka członka "nawilżona" - to prawdopodobnie preejakulat - płyn wydobywający się u mężczyzny przy podnieceniu, nie jest on zdolny do zapłodnienia..znajdują się w nim plemniki zdolne do zapłodnienia, ale tuż przed samym wytryskiem,
- stosujesz antykoncepty

ryzyko ciąży ? żadne, zero, null, out Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 35 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group