Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam takie pytanie . ostatnio okres dostalam 3 wrzesnia . wczoraj i dzisiaj rano kochalam sie z facetem bez gumki ale wyszedl dosc dlugo przed wytryskiem . czy moge miec jakies obawy ? ogolnie od wczoraj milam dni plodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pilot12



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was, już jakiś czas przeglądam forum, jednak informacji szukam też z innych źródeł. Otóż znalazłem informacje (wikipedia), że według najnowszych badań (2011 rok) preejakulat zawiera ruchome plemniki. Sam nie wiem, już w co wierzyć.

Sytuacja jak wiele innych na forum, rano doszło do masturbacji, wieczorem widziałem się z dziewczyną, wcześniej na pewno oddawałem mocz, myłem penisa. Doszło do pieszczot ręką, wydzielony został preejekulat, dotknąłem go, po jakichś 30 minutach zakładałem prezerwatywę, do penetracji jednak nie doszło jedynie pocieranie. Moje pytanie jest takie czy mogło dojść do zapłodnienia, przez preejekulat, który mogłem przenieść na prezerwatywę ?

Bardzo proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pilot12preejakulat owszem może zawierać żywe plemniki ale tylko w pewnych okolicznościach i nie u wszystkich mężczyzn (anglojęzyczne tł. precum na Wiki - dokładniejsza definicja). W opisanej przez Ciebie sytuacji zapłodnienie nie jest możliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi ktos odpisze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awariaJeśli wcześniej (tego dnia przed stosunkiem) partner nie miał wytrysku i faktycznie "wyszedł" dużo wcześniej, to powinno być ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ogolnie to bylo tak kochalismy sie w sobote wieczorem ok 23 . i wyskoczyl przed ale musial sie dokonczyc recznie . potem poszedl sie umyc nie wiem czy robil siku czy nie . noi rano ok 10 ta sama sytuacja

Dodano po 4 minutach:

ogolnie to ja bardzo sie denerwuje . mam 20 lat , mogla bym miec juz dziecko , ale strasznie panikuje . zawsze w domu mialam mowione zebym nic nie przymniosla , zebym nie narobila problemow . nie uprawialam sexu od grudnia . i pierwszy raz mi sie zdarzylo bez zabezpieczenia. wydaje mi sie to wina mojej psychiki . ja sie boje zajsc w ciaze albo boje sie konsekwesti sexu . nie wazne czy roobie to w gumce czy nie i tak sie stresuje . moze bym musiala sie z tym wybrac do psychologa ? ogolnie tak dla pewnosci mam zamiar isc do ginekologa to tzn tabletke po
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria, nawet jeśli kochałaś się w dni płodne i wytrysku nie było w Tobie ani nie wyszedł na styk to nie ma szans na ciążę .. jeśli musiał po za Tobą kończyć jeszcze chwilę ręką to moim zdaniem powinno być ok .. jeśli się stresujesz wszystkimi stosunkami to może lepiej zaprzestać na jakiś czas zbliżeń ? albo wybierz jakieś mocne zabezpieczenie np. guma + globulki dopochwowe (np. Patenex Oval) Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zaprzestalam . od grudnia do tej soboty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria, poczekaj spokojnie na okres.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w razie w wzielam nawet tabletke po . bo jak sie okazalo jemu chodzilo tylko o sex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group