Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria, jeżeli wzięłaś tabletkę "po" to tym bardziej nie masz się co przejmować.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze ja bym sie musiala przejsc do psychologa z tymi moimi shizami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria, na ten temat jest chyba oddzielny dział .. ale jeśli masz schizy i boisz się po każdym współżyciu to lepiej na razie unikaj zbliżeń dopóki zdasz sobie sprawę, że już jesteś na to gotowa Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem unikanie zbliżeń nic nie da... Warto się zastanowić dlaczego tak panicznie boisz się ciąży. Czy to kwestia chłopaka, wieku, czy jeszcze innych powodów.

Może wystarczy dobrać odpowiednie zabezpieczenie i stres zniknie? W razie poważniejszych problemów zawsze warto porozmawiać z psychologiem Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odbiegacie od tematu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanko.Czy 9 dni przed spodziewaną miesiączką już mozna zrobic test??Kochałam się z obliczeń w dni płodne i jak zauważyłam w ten dzień lecący biały śluz.A cykle mam różne 33,34 dni.Teraz mam niby dostać 30 września i zrobiłam dzisiaj rano test i wyszedł negatywny i co mam myśleć,że to może jeszcze za wcześnie czy wystarczająco żeby wynik był nie mylący.Piersi mam takie obrzmiałe większe,pobolewają.Nigdy tak nie miałam przed okresem juz sama nie wiem co mam myśleć.Mam mdłości.Już pewnie schizuje już sama nie wiem co myśleć.Czekam na jakiekolwiek okdpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim test robimy najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. NAJWCZEŚNIEJ .....
Poza tym biały sluz nie jest śluzem płodnym
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja juz sama niewiem to czyli test mógł się mylić?Na to wychodzi musze czekac do końca miesiąca..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ze mógł się mylic . Zaden test nie wykaże ciaży nawet jesli jest 9 dni przed okresem....Nigdy w takim czasie nie wyjdzie pozytywny
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz.To może jeszcze mam szanse..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group