Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj robilam kolejny test i tez negatywny . okres powinnam miec 23 . a jesli chodzio o szyjke to tkj sie przemieszcza . raz otwarta raz zamknieta nisko wysoko ... i pewnie wizyta u gin bd nieunikniona ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asia945
Spamer


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej lepiej iść i się upewnić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam szyjke trzeba potrafic badać. NIe badamy jej od tak jak nam się przypomni tylko zawsze o stałej porze i po stałych czynnościach . Inaczej bedzie wyglądaął po oddaniu moczu, inaczej po kapieli itd. Ciężko jest ja badać . Jedyne co z łatwością mozna spradzic to jej otwartosć.
Nie sugerowałabym się jednak badaniem i nie gmerałabym przy szyjce.
Poza tym testy wychodzą negatywnie.....więc ciazy nie ma.
Okres spóźnia się z wielu powodów m.in stres, choroby, zaburzenia hormonów a nawet od tak....Wink
Ginekolog nie zaszkodzi bo wizyty kontrolne według mnie to podstawa ale o ciazę bym sie nie martwiła
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

kochałem się z moją dziewczyną 26 lipca. Teoretycznie około 30 powinna mieć okres. Nie dostała i nadal nie ma. 5go sierpnia zrobiliśmy test ciążowy - wynik negatywny.
Okresu nadal brak....
W lipcu odstawiła tabletki, ze względu na złe samopoczucie, kochamy się tylko w prezerwatywie....

Dziś drugi test, też negatywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec nie ma szans na ciaże Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelch



Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam następujący problem. Moja dziewczyna miała ostatni okres 4 lipca. 3 sierpnia kiedy spodziewaliśmy się lada chwila nadejścia okresu pieściliśmy się przez ubranie i ja podczas pocierania doszedłem. Za jakieś 5-10 minut kiedy byłem ponownie gotowy do akcji rozebraliśmy się i kochaliśmy się w prezerwatywie. Po tym pierwszym wytrysku okolice penisa miałem ubrudzone w spermie ale przez ten czas wydaje mi się, że ona wyschła i pomimo pocierania się nagą pochwą o te miejsca chyba nie mogło do niczego dojść. Później już podczas tego stosunku w prezerwatywie ja nawet nie miałem wytrysku a prezerwatywa się nie uszkodziła. I teraz moje pytanie. Czy przez takie pocieranie pochwą o okolice genitaliów ubrudzone zaschnięta spermą, która pojawiła się tam jakie 5-10minut wcześniej może doprowadzić do ciąży?? Jeśli cykl byłby regularny to byłyby to dni niepłodne, ale w tej sytuacji to ciężko stwierdzić.
Odchodzę od zmysłów ponieważ moja dziewczyna nadal nie ma okresu. Jej cykl trwał zazwyczaj 30-32 dni czyli okres spóźnia się już około 2 tygodnie. Ona mówi, żeby się aż tak bardzo nie martwić bo już się zdarzało jakiś czas temu ze przez 2 miesiące w ogóle nie miała okresu. Jednak ostatnio miała w miarę regularnie i ja się coraz bardziej tym przejmuję. Pomóżcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zróbcie test i wszystko będzie jasne Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelch



Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna jest dziwnie spokojna i mówi, że jak okres się nie pojawi do końca tygodnia to zrobi test dla uspokojenia. Tylko mi to trochę siedzie w głowie:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie takie spóźnienia są bardzo częste i w wielu przypadkach zupełnie nie związane z ciażą.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelch



Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna już zrobiła test, co prawda po południu co podobno osłabia jego wiarygodnosc ale wynik wyszedł negatywny także jesteśmy spokojniejsi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group