Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ggosiaczek25



Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam! Mam takie pytanie: Otóż, 11 sierpnia dostałam okres (wtedy kończyłam 1 opakowanie tabletek, nadal biorę tabletki, obecnie 2 opakowanie). Trwał bardzo krótko i był skąpy, stąd też zdecydowaliśmy się kochać z moim chłopakiem 2 dnia, tj 13.08.. Tydzień później przez kilka dni musialam często chodzić do toalety siusiu, po kilka razy dziennie, teraz już zdecydowanie mniej.. Co do tabletek nie pominęłam ani jednej. W związku z tym moje pytanie: czy może to być objaw ciąży;/ czy sobie tylko wmawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynoacji tematu
http://www.biomedical.pl/forum/czy-jestem-w-ciazy-cz32-vt17767.html
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group