Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim naucz się obserwować sluz. Tak jak pisałam biały lepki jest sluzem niepłodnym więc w tych warunkach nie ma szans plemniczek
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po tabletce po ktora wzielam w ciagu ok 40-50h od stosunku nie wystapilo zadne krwawienie ani nic oprucz tego ze mam twardy brzuch czy to jest normalne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inanna



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:10 pm    Temat postu: help! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pomozcie mi
powiedzcie jakie jes prawdopodobienstwo zajscia w ciaze
cykle mam nie regularne ostatni 4,09,2012 poprzedni 23dni wczesniej ogolnie srednio mam tak co 24-28 dni @
kochalam sie z nazeczonym 19.09 stosunek byl przerywany wyszedl duzo wczesniej dokonczylismy na zawnatrz ale po jakis 30 min znowu nas ponioslo w ten sam sposob
duza szansa na dzidzie?? kiedy moge wykonac test beta?? czy wtorek lub sroda bedzie juz wiarygodna??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szanse niewielkie są, zależy kiedy była owulacja, betę najlepiej dwa tyg, po stosunku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki wykonuje sie wszelkie testy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inanna



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tu jest wlasnie problem ze ciezko przewidziec kiedy moze byc @ zbyt nieregularne mam miesiaczki
a jak wyliczalam sobie chociaz tak mniej wiecej te plodne co i tak wiem ze w moim przypadku malo wiarygodne sa obliczenia to niby owulacja przypadala na 15-16 sierpnia ale tak jak pisalam ostatni moj cykl trwal tylko 23 dni
no coz trzeba poczekac samo sie wyjasni
a pytalam o bete dlatego ze ja mam kontakt w pracy z chemikaliami i dlatego zalezy mi ze jak bedzie dzidzia szybko wziasc wolne zeby jej nie zaszkodzic

Dodano po 3 minutach:

ale coz obstawiam ze chyba @ nie dlugo przyjdzie bo juz znowu mam uczucie takiego nabrzmialego podbrzusza jakby sie woda zbierala i czasem cos zakluje
zobaczymy jak to bedzie w sumie sama nie wiem czy to by mnie cieszylo czy wrecz odwrotnie ehh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli masz nieregularne cykle to i tak bbbbb. ciezko określic zarówno dni płodne jak i sam domniemany moment owulki. Muszisz znaleźć jakiś punkt zaczepienia. CZyli zobacz swoje trzy ostatnie cykle ile trwały i miej więcej wypośrodkuj . Wtedy da Ci to przybliżony obraz miesiączkowy.
Przy takich cyklach najlepiej robić pomiary temperatury
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inanna



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec ostatnio tzn od czerwca do teraz mialam tak pokolei 27dni,27dni no i 23dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jaka to nieregularność ? Bardzo fajne cykle. W takim bądź razie przyjmij sobie ,że miesiączkę dostaniesz 27-30 dnia cyklu i wtedy zrób test
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inanna



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no taka nie regularnos ze akurat teraz tez ostatnie 3 miesiace takie byly a tak mam skoki 23 pozniej 31 a czasem caly miesiac nic i w terminie kolejnej miesiaczki dopiero mam
no nic czyli musze jeszcze wytrzymac ten tydzien
chociaz ciekawosc mnie juz zjada heh Smile
bo w sumie szanse jakies chyba sa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group