Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Apteczny cudasek wyszedł negatywny. I dziś dostałam @ przyszła o dzień wcześniej Razz Więc chyba możliwość fasolki jest wykluczona? A badanie krwi... Strasznie boję się pobierania, a gdy widzę chodź kropelkę z palca to mdleję Sad Jestem taka okropny cydasek i tyle Confused Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka napisał:
Apteczny cudasek wyszedł negatywny. I dziś dostałam @ przyszła o dzień wcześniej

jest ok Smile nie ma powodu do niepokoju Wink Wink

Dodano po 24 sekundach:

a test krwi jest skuteczniejszy i wiarygodniejszy Smile to tak na przyszlosc zebys wiedziała Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amooor



Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, piszę z wielką prośbą o ocenę mojej sytuacji. Otóż kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia trwało to ok 10 minut. Dziewczynę troszkę pobolewało więc wyszedłem z niej i uprawialiśmy petting i doszło do wytrysku na zewnątrz parę minut po wyjęciu członka, niestety w okolicach pochwy. Jednak nie sądzę aby coś dostało się do środka. Chwilę poźniej poszliśmy się umyć. Dziewczyna pierwszy dzień krwawienia miała 1 stycznia a kochaliśmy się 22 stycznia. Od 2 lat cykle są w miarę regularne z tego co się dowiedziałem od mojej ukochanej. Ostatni okres pojawił się 1 stycznia lecz było to ok. 3-4 dni wcześniej niż powinien. Może to zmiana klimatu i żywienia gdyż mieszkamy w innych częściach Polski i ona była u mnie. Następny okres powinien być 1 lutego +- 3 dni czyli czekamy do 4 lutego. Póki co nic na to nie wskazuje że miesiączka się pojawi chociaż dziewczyna ma humorki i ostatnio podjada chipsy i słodycze ale narazie nie czuje że dostanie okres. Dziewczyna bardzo się przejęła gdy poczytała o tym że można zajść w ciążę bez wytrysku w środku. Czy opóźnienie kilku dniowe może być przyczyną stresu?? Czy jest duża szansa na to że dziewczyna jest w ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długie ma cykle? To po pierwsze...

Po drugie myslisz że się nic nie dostało czy jesteś pewien?

Po trzecie organizm to nie maszyna, a stres jest najczęściej głównym winowajcą opóźniającej się miesiączki. Ponieważ na escapelle jest i tak za późno, czekajcie aż minie ok 16 dni od stosunku i zróbcie test ciążowy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale 22 to juz raczej niepłodny i po owulacji wiec nie ma co sie przejmowac Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

amooor, ja uważam tak jak wind, to raczej były dni niepłodne, a po za tym nie było wytrysku wewnątrz, a wątpię, żeby coś się jednak dostało, dla pewności tak jak radzi nowicjuszka wykonajcie test Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nika777



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 10:10 pm    Temat postu: płyn ejakulacyjny a zapłodnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie dotyczące zapłodnienia. Mianowicie 4 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem, miałam wtedy dni płodne,chłopak próbował we mnie wejśc ale mnie bolało więc zrezygnowaliśmy, miał jednak na członku odrobine płynu preejakulacyjnego, i w związku z tym mam pytanie czy w tym płynie mogły być plemniki zdolne do zapłodnienia ? Dodam jeszcze że chłopak nie miał wytrysku.

To jest płyn preejakulacyjny a nie ejakulacyjny. Ejakulat to sperma.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie miał wytrysku to nie było plemnikow. to zwykle podniecenie Smile wiec nie ma mowy o ciazy. co innego jak czul ze finał jest tuz tuz ..wtedy czesc nasienia mogła juz sie wydostac..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nika777



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie miał wytrysku i było daleko do finału
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec nie ma ciazy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group