Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 12:15 am    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Sob Lip 23, 2011 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle jak juz wczesniej pisalem 26-31dni. Dzis byl 6 dzien.
Ale myla rece. Tak szczerze mowiac z ta sperma to tylko wolalem sie upewnic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na zapłodnienie. Spokojnie, bo nerwy wiele nie dadzą, a wiesz już na ten temat dużo, chociażby z tego forum Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxito



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie, no wlasnie wiem sporo z tego forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goxito niby mowisz ze wiesz sporo z forum a z Twoich wypowiedzi "wieje" niewiedza.. czasem takie glupie pytania zadajesz,ktore tutaj były wałkowane setki razy,wiec chyba tak dokładnie nie czytasz Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawel72



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Pisze bo chciałbym poprostu się upewnić.. Mój przypadek pewnie już znany.. Test ciazowy wykonany 2razy z porannego i popoludniowego moczu 23 i 24dni po stosunku.Oba negatywy. Czy wynik testu już jest wiarygodny? Dostała z opóźnieniem o tydzień okresu który trwal 7dni.. Cykle nieregularne.. Wszystko wyklucza ciążę.. Ale się czyta rozne wpisy w necie, ze kobieta w ciazy moze miec normalna miesiaczke... Wiec jak to jest? U mnie ciaza wykluczona co?

Dodano po 25 minutach:

Okres normalny czyli trwal przez 7dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wykluczona Smile
nie ma zadnego okresu podczas ciazy, tylko i wyłacznie plamienia a to duza roznica.
Testy wykonaliscie w odp odstepie czasowym wiec nie ma powodu do obaw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 2:33 pm    Temat postu: znowu ja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wam kochane/ kochani,
to znów ja ;P Mam pytanko drogie użytkowniczki
czy jak mam tepmkę ciała 37 po godzinie 9 rano (bo tak akurat wstałam) w pochwie i jestem 4 dni przed okresem, a pieściłam się z chłopakiem 2 dni przed dniami płodnymi to mogło coś z tego być? tzn. on pocierał kilka razy penisem o pochwę i do wytrysku było daleko. Nie wiem co czynić nie chce latać po zakładzie z brzuszkiem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro wytrysk nie nastapił to nie ma mowy o ciazy Smile od pocierania sie nie zachodzi w ciaze Smile chyba ze bylaby na nim sperma i wtedy Cie pocierał,,,to tak..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie było spermy, do wytrysku było jeszcze ok. 20 minut. i chciałabym się spytać tak profilaktycznie Wink jeżeli była by ta sperma tam a były by dwa dni przed dniami płodnymi to jest możliwość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group