Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mitch123



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nic musimy czekać w takim razie , a potem wizyta u lekarza i wszystkie kłopoty się skończą. Dzięki wszystkim Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Mam nadzieje ze odpowiecie na moje pytanie.Otoz wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia.Nie skonczyl we mnie,aczkolwiek po wyjeciu po ok 3 sekundach doszedl.Mam ogromnego stracha Crying or Very sad Dwa tygodnie wczesniej wytrysnal zaraz po wyjeciu wiec polecialam po escapelle...tym razem tez chcialam ale slyszalam ze nie mozna tego brac tak czesto.Myslicie ze moglam zajsc w ciaze? Crying or Very sad Nie wiem czy to byl dzien plodny,nie umiem tego obliczac,wiem ze najdluzszy cykl mialam 33 a najkrotszy 26 ,dalej nie wiem co mam robic.
Boje sie ogromnie,wczesniej uzywalismy prezerwatyw ale chlopak powiedzial ze nie bd ich stosowal bo nie jest mu przyjemnie,a tabletek tez nie chce abym brala bo nie chce abym sie trula Confused Crying or Very sad Pomozcie Sad czy bd w ciazy? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TinNyanko chłopak nei moze decydowac za Ciebie. jesli gumki mu nie odpowiadaja to niech ich nie uzywa ale niech tez nie zabrania Ci zazywania tabletek.
jesli czesto sie kochacie i obawiasz sie zajscia w ciaze to własnie tabletki sa jak najbardziej na miejscu.tym bardziej ze cykle masz nieregularne. one pomogły by Ci je uregulowac.
nie rozumiem tego ze decyduje za Ciebie. Shocked
co do pytania: to wytrysk po 3seq to ryzykowne zajscie bo czesc plemnikow mogła sie wydzielic i dostac do pochwy.
kiedy miałas ost okres i dokładnie kiedy odbył sie stosunek?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TinNyanko Twoje dni płodne występują od 6 do 22 dnia cyklu, który dzień cyklu był wczoraj? Takie wychodzenie na "styk" niestety bezpieczne nie jest, ryzyko istnieje, ale to dużo zależy w jakim dniu cyklu to się stało, wtedy będziemy "gdybać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiem wlasnie,i chyba pomimo wszystkiego zakupie te tabletki,ale mam nadzieje ze nie bedzie za pozno Sad
ostatni okres mialam 27 czerwca,a stosunek odbyl sie 17 lipca Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitch123



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już sam nie wiem co mam myśleć , pomóżcie , dziewczyna wciaż nie dostała okresu , w niedziele zrobilismy drugi test ciążowy , wynik także niegatywny , ale dziś zaczęły się wymioty i teraz naprawde juz nie wiem , sprawa wyglada tak że wczoraj coś ją ugryzło i dostała zastrzyki bo jest uczulona i zastanawiam sie czy to te zastrzyki mogły spowodować te wymioty , czy to ta tak nie chciana ciąża.... dodam jeszcze że dziewczyna ma śluz typowy dla dni nie płodych ,grudkowaty o nie dokońca przyjemnym zapachu (może jakieś zapalenie)... pomóżcie bo już naprawde świruję...

Do ginekologa ma sie wybrać w tym tygodniu ale jakoś cieżko jest sie jej do niego dostać....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam ze w ten pechowy dzien,nie mialam przezroczystej i ciagnacej sie wydzieliny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitch skoro obydwa testy wyszly negatywnie to w ciazy nie jest. chyba ze zrobiła je za wczesnie?!
wymioty mogły byc spowodowane zastrzykiem o ktorym pisałes.
nie doszukujcie sie objawow ciazy na siłe.
dla pewnosci polecam test z krwi bhcg a nie z moczu.
tyle ze wykonuje sie go w labolatorium i kosztuje ok 30zł ale wynik jest pewny w 100% i nie ma mowy o pomyłce.
jesli to Was uspokoi to mozna isc na bhcg.

TinNyanko juz byłas w koncowce dni płodnych. wg mnie dawno po owulce wiec nie powinnas obawiac sie ciazy. no ale moge sie mylic.. tabletki anty bierzesz od 1dnia krwawienia a nie byle kiedy.ale to lekarz Ci wszystko wytlumaczy.
ja osobiscie na Twoim miejscu zaopatrzyłabym sie albo w tabetki albo w globulki dopochwowe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitch123



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test został wykonany zarówno 16 dni od stosunku jaki w dzień po dniu spodziewanej miesiaczki(chociaż przy jej nieregularności cieżko o tym mówić) drugi natomiast został wykonany 6 dni później.

Odnośnie testu z krwi to już wstrzymamy sie z nim na poniedziałek ma umówioną wizytę do ginekologa.

Po za tym kurcze no , ciąża bez wytrysku , nie możliwe , ale psychika robi swoje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w takim razie to stres opoznia okres Smile
2 testy zostałe wykonane w odp czasie.
na betę niema po co isc.
skoro jest umowiona do gin.
na usg wszystko bedzie widac.
powodzenia i nie martw sie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group