Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TinNyankoWg mnie też, jak pisze Wind, był to 21 dc, więc powinno być po owu. tabletka "po", może już nie zadziałać. Ale powinno, skończyć się dobrze. Pomyśl o jakimś, zabezpieczeniu, bo stosunek przerywany to żadna antykoncepcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli myslicie ze raczej nie pownniam byc w ciazy,tak? Crying or Very sad Jakie są szanse wedlug Was?



W pt wybieram sie do ginekologa po tabletki.Musze sie jakos zabezpieczac bo ten stres mnie zzera,dopiero co zaczelam studia,nie planuje miec na razie dziecka.Wczesniej stosowalismy gumki,ale chlopakowi sie odwidzialo Confused mowil,ze zawsze stosowal stosunek przerywany,ze wyciagal zawsze tuz przed i nic z tego nie bylo.Ale wiadomo...przezorny zawsze ubezpieczony,wole brac na wlasna reke te tabletki,niz potem miec niechciane dziecko.

Dziekuje Wam serdecznie za odpowiedzi :* :* :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TinNyanko Bardzo dobrze, że idziesz do lekarza, jeśli tabletki zostaną dobrze dobrane, będziesz miała spokój. Z tym stosunkiem przerywanym to jest tak, że niektórzy stosują go latami i nic, myślę, że dużo zależy tu od faceta jego znajomości własnych reakcji, ale wystarczy chwila zapomnienia, o "ten" jeden ruch za dużo i problem gotowy, więc nie jest to najpewniejszy sposób. Jeśli chłopak jest pewien na 100%, że wyszedł w odpowiednim momencie, Ty byłaś prawdopodobnie już po owulacji (21dc, brak śluzu płodnego), to ciąży nie będzie Smile Gdzieś za tydzień powinnaś mieć okres, daj znać czy wszystko ok. Ja myślę, że będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK,mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze nie bd w ciazy.Dziekuje bardzo za odpowiedzi :* mam w sumie teraz takie objawy przed okresowe.Mam nadzieje ze dostane i w tym miesiacu i w nastepnym rowniez Smile 3majcie kciuki zeby bylo dobrze :* Napisze jak dostane :* Dziekue jeszcze raz serdecznie za odpowiedzi:) :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TinNyanko idz po tabletki. mysl o sobie i o własnym bezpieczenstwie a nie o widzimisiach chłopaka.
a stosunek przerywany jest tylko i wyłacznie dla par dla ktorych ciaza nie bedzie zaskoczeniem no i kłopotem.

Wiki ja Ci wysłałam pw- i napewno dotarło. mozesz mi odp na pytanie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope odpowiedziałam Ci odrazu, dziś wysłałam jeszcze raz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam z uwagi na przekroczenie 40 str. Zapraszam do kontynuowania tu:

http://www.biomedical.pl/forum/czy-bez-wytrysku-mozna-zajsc-w-ciaze-part-5-vt15792.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group