Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajśc w ciążę part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adikel piszesz, że dziś jest 21dc więc nawet miesiączka Ci się jeszcze nie spóźnia, spokojnie. Żebyś była w ciąży po takim stosunku, to musiałby być niesamowity przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adikel



Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, 21 dc (liczę od 1 dnia krwawienia z odstawienia po tabletkach) ale tak jak mó
ale mam wyniki dobre dla mnie. wjest <0,1 przy normie do 1 (brak ciąży). to myślę, ze chyba do 5-10 czy 15 już po tym czasie nie urośnie? i moge sobie spokojnie powiedzieć, zę w ciaży nie jestem????? bo zaczynam sobie wkręcać, zę za wcześnie na betę poszłąm Smile Very Happy

Dodano po 5 minutach:

aha Wind! ja wszystko to wiem. wiem o czym piszesz. "naście" lat zawsze przychodziła co 28 dni. i nienawidziłam tego czasami. potem się przyzwyczaiłam, machnęłam na to ręką ... i co? ciąza.. .


Ostatnio zmieniony przez adikel dnia Czw Lip 14, 2011 7:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adikelciąży napewno teraz nie ma, ale życzę Ci żebyś jednak była kiedy będziesz gotowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adikel



Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra. napisz mi to jescze raz i powiedz, zę za wczesnie na betę nie poszłam....
to już mi całkiem będzie lepiej. dzisiaj się odstresuję, wezmę gorącą kąpiel, pobiegam wieczorkiem... muzyki posłucham. może się coś zmieni.

w każdym razie będe dalej z wami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adikel jeśli owulacja była w okolicach współżycia, to już coś by wykazało, prawidłowo przyrastająca beta to conajmniej 66% na 48h, a na początku przyrasta bardzo szybko. Wszystko jest ok Very Happy Bez wytrysku nie tak łatwo o ciążę, nawet z wytryskiem różnie to bywa (sama wiesz). U Ciebie ryzyko było minimalne jak nie zerowe. Wg tego co piszesz okres powinnaś dostać za 2-3 dni

Dodano po 35 minutach:

adikel

NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji)

Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml

10 DPO ?- 5 - 50

12 DPO ?- 10 - 100

14 DPO ?- 20 - 200

16 DPO ?- 40 - 400

18 DPO ?- 70 - 800

20 DPO ?- 140 - 1600

22 DPO ?- 180 - 3200
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra sciaga Razz
zapisze ja sobie Smile Cool

Adikel przykro mi z powodu poronienia Sad rozumiem ze to była 1ciaza i nie zakonczyła sie szczesliwie? czy masz juz dzidzie i za 2gim razem poroniłas?
napewno beta sie nie myliła Smile badz spokojna
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adikel



Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. mam 34 lata. starałam sie wiele lat. leczenia, zabiegi, operacje, badania, inseminacje...... mam adoptowanego synka. chyba by się dziś obrazil za opis "synek" Smile)))))))
no i jakoś tak wyszło, ze pewnego dnia dałam sobie na wstrzymanie, powiedziałam - stop, zadnych badań, hormonów, zastrzyków itd. to było 4 lata temu. piłam sobie liczne ziólka ojca Klimuszki, Sroki. bardzo fajnie się po nich czułąm. przez ilka dni w miesiacu (tuż pzred zajsciem w ciaże) piłąm też herbatkę z korzenia lukrecji... około 7 dni w miesiącu (częściej nie powinno się). a w miesiącu, w którym zaszłam (to było prawie rok temu) zażywałam Castagnus i lukrecję właśnie. nie wierze w przypadki. aha. i w ogóle nie myślałam o dziecku, a jeśli już to na zasadzie: na pewno mi się uda. będzie dobrze! jeśli nie w tym miesiacu to w następnym. ale tak własnie będzie.
aż chyba pewnoego dnia mój organizm w to uwierzył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adikel ludzie nie doceniają siły własnego umysłu, i wpływu jaki może mieć na funkcje organizmu, ja znam takie przypadki,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitch123



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu dokładnie na 38 stronie opisywałem swoja sytuację , niestety dziewczyna do dziś nie dostała miesiączki , jej cykle z reguły są bardzo nie regularne ale pojawia sie liczba 39 , wiec dokładnie dwa dni po tym czasie(w ostatni wtorek) zrobiliśmy test ciążowy i wyszedł negatywny , natomiast nadal nie dostała okresu martwi mnie to już (wiem że musi pójść do lekarza bo takie cykle to nic normalnego) dodam tylko że od 3-4 dni ma bóle podbrzusza a dziś doszedł do tego także ból kręgosłupa oraz wypryski , wiec wszystko zapowiada jakby okres się zbliżał prawda? dodam jeszcze do tego że moje kochanie żyje w sporym stresie ostatnimi czasy nie tylko przez spóźniającą sie miesiączkę a także że przeziębiła ostanio pęcherz... uspokójcie mnie troszke bo i ja trace głowę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitch123 w Waszym przypadku nie ma mowy o ciązy, jest przeziębiona, jeśli boli ją pęcherz może ma zapelenie, to wszystko może wpływać na opóźnienie miesiączki. Powinna pójść do lekarza, zapalenia pęcherza nie można zaniedbać, bo to się może źle skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group