Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orgazm miałem tak z 5 sekund po wyciągnięciu, licząc te sekundy to nawet długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem.
lekarzem nie jestem,
albo sie wam upiekło albo nie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się dowiadujemy sugerujemy że nie miała jeszcze tego dnia płodnego, jak np za 3 dni będzie mieć (bo wie kiedy ma gdyż dużo śluzu jest) to możemy być spokojni ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helpus tym śluzem nie należy sie tak bardzo sugerować, ważniejsze jest to czy jesteś pewien, że "cały" wytrysk nastapił na zwenątrz, 5 sekund to niewiele od wyjścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o co chodzi że ' cały '?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helpus że nic nie "pociekło", nie zaczął się chwilę przed wyjściem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyciągnąłem go, czułem jak to leci, tzn zbliża się, i 'wybuchło' mi w rękach, trwało to ok 5 sekund, jak się policzy to troche to czasu jest, w tym czasie jeszcze mówiłem do dziewczyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem mi to wyglada na spoznione wyciagniecie.
mogło sie juz cos wydzielic.
ale my nie jestesmy lekarzami i tego Ci nie powiemy.
czekaj do terminu okresu. jesli sie nie pojawi to czas kupic test i wziac odpowiedzialnosc za swoja głupote.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyna prawdopodobnie nie miała dnia płodnego w niedziele. Jeśli jutro np. będzie mieć dzień płodny, tzn dużo śluzu itp, to możemy być spokojni? W końcu 3 dni od tego zdarzenia.
Dziewczyna od wczoraj ma śluz typu L (100% pewne), czyli dobrze dla nas, następny jest typu S (rozciągliwy) i czekamy na niego, jak będzie go miała w czwartek, to owulacja będzie w granicach weekendu, lecz wtedy plemniki już żyć nie będą (jeśli wgl były), oczywiście mowa o plemnikach zdrowych/żywych czyli normalna sperma, a tutaj jej wgl nie było.
Plemniki (żywe/zdrowe) żyją MAX 72h.. czyli do jutra popołudnia, jeśli jutro(wieczór)/czwartek będzie już śluz S (rozciągliwy) to mamy chyba 100% pewności że nic nie będzie.. gdyż tych plemników już tam po prostu nie będzie, a na pewno nie takich co zapłodnić mogą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helpus ja dodam tyle ze wcale nie musi byc widac gołym okiem ten sluz..
było tak w moim przypadku.
kazdego cyklu wypatrywałam sluzu płodnego bo staralismy sie o dziecko i jakos sie nie udawało.
w ost cyklu miałam b.sucho do tego stopnia ze musielismy wspomoc sie żelem i zaszłam w ciaze..wiec sluz musiałbyc głeboooooko w pochwie.
wcale nie musi "kapac" ... a w takim sluzie plemnik dozyje 3-4dni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 10 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group