Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciążę można wykluczyć. Dobrze by było jednak udać się do ginekologa, bo upławy mogą świadczyć o infekcji. Byłoby dobrze wykonać dodatkowo usg narządów rodnych.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm. Piersi zeszły. Ale ból lewego jajnika mnie nie pokoi. Rano był taki napuchnięty i bardzo wyczuwalny,ale coś jakby "pękło" i ból ucichł.mogła to być cysta? Czytałam na innym forum, że tak boli jak się zarodek zagnieżdża. Ale jakby się zagnieżdżał to jakim cudem miałam okres?

Dodano po 12 minutach:

A co do infekcji Wink wiem, że ją mam Wink biorę maść i antybiotyk. Basen na Wyspach Kanaryjskich zrobił swoje. Nie polecam, ale to tak nawiasem biorąć Smile !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopóki nie pójdziesz do ginekologa i nie zrobisz usg można tylko gdybać. A po co gdybać jak można po prostu sprawdzić.

Taki ból może sygnalizować wiele schorzeń.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matrioszka00



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, jakieś trzy tygodnie temu opisywałam swoją sytuację jeszcze w poprzednim wątku (part. 4). Co prawda zostałam uspokojona, ale moje wątpliwości pojawiły się znowu, gdyż piąty dzień nie dostaję okresu. Cykl właściwie mam nieregularny, waha się tak 2-4 dni, ale nigdy wcześniej ta granica nie została przekroczona... Teoretycznie okres powinnam dostać 26 lipca z tolerancją właśnie +/- 2-4 dni, jednak miesiączki nie dostałam. Miałam również zamówioną wizytę u ginekologa, ale przełożyłam ją ze względu na to, że w tych dniach spodziewałam się krwawienia i do lekarza idę dopiero 10 sierpnia, ponieważ wcześniej nie mogę. PMS miałam jak wcześniejsze- nerwowość, rozdrażnienie, chwiejne nastroje, jedzenie tego, co się nawinie... Nie było tylko objawów fizycznych, które zawsze są dla mnie informacją, że lada chwila dostanę okres. Brak bólu piersi i uczucia ściągania w okolicach podbrzusza... Dzisiaj również nic mi nie jest... Sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Pobiegłabym po test ciążowy, ale już zrobiłam poranne siusiu, więc i tak mogę wykonać go dopiero jutro... Może przytoczę moją poprzednią wypowiedź dla wyraźniejszego zarysowania sytuacji:


Cytat:
Witam,
moje pytanie brzmi następująco: jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, skoro kochałam się ze swoim chłopakiem w nocy (około godziny 2:00) z 6 na 7 lipca, ale 6 miałam jeszcze dzień bezpłodny, z kolei 7 już płodny. Uprawialiśmy seks z prezerwatywą, jednak chwilkę po tym, kiedy partner we mnie wszedł zorientował się, że jest ona przerwana (najprawdopodobniej o coś zahaczyliśmy- było ciemno). Według mnie szansa na dzidzię jest znikoma, ponieważ do wytrysku nie doszło, ale nie wiem, co zrobić z kwestią preejakulatu oraz faktem, że nie umiem określić godziny, kiedy rozpoczęła się owulacja. Test mogę zrobić dopiero w połowie lipca, ale nie chciałabym przedłużać swojej niepewności, dlatego proszę o odpowiedź, z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres nie zawsze musi pojawiać się w konkretnym dniu o konkretnej godzinie Smile nie stresuj się, to się pojawi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matrioszka00



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, nie wiem... Martwię się jednak, bo nigdy wcześniej do podobnych sytuacji nie dochodziło...

Dodano po 2 minutach:

Martwię się jednak, bo wcześniej do takich sytuacji nie dochodziło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matrioszka00 jeśli okres spóźnia się już 5 dni to możesz, już zrobić test, niekoniecznie rano, chyba, że baaardzo dużo piłaś płynów no to nie. Poza tym od stosunku minęło ok. 22 dni. Jeśli wcześniej nie było wytrysku, to szans na ciążę nie ma.

Dodano po 27 minutach:

matrioszka00 kurka, piszę i piszę a post się nie pojawia, coś się pier.....niczy Wink . Więc napiszę jeszcze raz.
Wg mnie ciąży nie ma, test możesz zrobić, niekoniecznie rano, od stosunku minęło ok 22 dni. Chyba, że duuużo piłaś płynów, to nie, lepiej rano. Jeśli wcześniej nie było wytrysku, to nie ma ciąży. A spoóźnienie okresu 2-4 dni, to żadne spóźnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matrioszka00



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak widać też miałam problem ze swoimi postami, nie pojawiały się ;P

Ehh, no niby powinno być ok, na moje oko również, ale i tak się boję... Przed chwilą wracałam z pracy i z chłopakiem wstąpiliśmy do apteki, ale poczekam już do jutra...

Dodano po 11 godzinach:

Przed chwilką zrobiłam test, wynik okazał się negatywny, no i ja temu wierzę, tylko dlaczego nie mam okresu...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matrioszka00 okres spóźnia się, bo się zestresowałaś, to jest najczęstsza przyczyna opóźnień. Test wyszedł negatywny, ciąży nie ma (no bo z czego ?). Odstresuj się zrelaksuj a okres przyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heke



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Smile wyjdź na spacer, posłuchaj muzyki czy obejrzyj jakiś film... I przestań wkręcać sobie ciążę Smile Twój organizm dosyć się już zestresował- daj mu dojść do siebie Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
Strona 2 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group