Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrioszka00



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie macie rację, ale okres chciałabym już dostać Razz W pracy jem jak głupia, bo robię przy jedzonku Razz Faktycznie, ze stresem w moim życiu ostatnio ciężko, wiecznie coś i na dodatek jeszcze to nie dawało mi spokoju... Dzięki za odpowiedzi i za wsparcie, trzymajcie się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolo27



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! Mam taką głupią sytuacje. Bawiliśmy się z moją dziewczyną i włożyłem jej dwa razy penisa tak na 3cm do pochwy na którym było dość dużo preejakulatu. Wcześniej nie doszedłem (poprostu byłem podniecony nic więcej )ale boje się że mogła zajść w ciąże.... To był jej 10 dzien cyklu (6 dni po ostatnim krwawieniu) Cykle ma regularne 31 dni. Pomóżcie bo schizujemy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lolo jesli nie było wytrysku to i ciazy nie bedzie ale 10dc to juz dni płodne i niezabezpieczony stosunek moze byc groźny.
wiec jesli jestes pewien ze to było podniecenie to nie martw sie na zapas Smile
gorzej gdyby okazalo sie ze to sperma..
ale przeciez musiałbys dojsc.
badz dobrej mysli i nast razem sie zabezpieczcie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolo27



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odp. tylko martwi mnie że dzisiaj i wczoraj miała stan podgorączkowy 37* i czasami jest jej nie dobrze ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie przez stres.
tak jak pisałam wczesniej jesli jestes pewien ze to podniecenie to z niego ciazy nie bedzie aczkolwiek 10dc to juz dzien płodny i nei wiadomo do konca kiedy wypadnie owulacja.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile Witam..
Dawno mnie nie było i tak nie za bardzo przyjaźnie postępuję, że wpadam tu tylko kiedy mam problem Wink A więc opisuję..
Kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą, wytrysk nie nastąpił. Jednak były to moje dni płodne, dokładnie 14 dzień cyklu (przy cyklach 25-29 dni).
Niestety brzuszek mnie nie pobolewa i okresu nie ma (a dzisiaj jest ostateczny termin, jeśli ma być cykl 29-dniowy) Mogę jeszcze dodać, że mam ostatnimi czasy bardzo dużo problemów, ciągle pojawiają się nerwobóle, co za zapewne będzie przyczyną tego nieznacznego opóźnienia. Wiem, że ciąża jest nierealna w takim przypadku. Jednak wolę mieć 100% pewność pytając Was. A więc co o tym sądzicie? Wink
Pozdrawiam ! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sirushi



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 2:05 pm    Temat postu: witam znów ^ ^ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie znów >.>
stwierdziłam, że tu są najsensowniej odpisujący ludzie, więc lepiej zapytać właśnie na tym forum c:
mam wątpliwości, bo miałam miesiączkę, po niej jeden dzień 'czysty', a ty nagle następnego dnia się krew na bieliźnie pojawiła. nie za dużo, ale zawsze. czy to jakaś pozostałość miesiączki? czy może mi się cykl zmienić? bo się trochę boję, chociaż licząc od pierwszego dnia miesiączki do czegoś doszło w 23 dniu cyklu D:
odpowiedzcie proszę c:

Dodano po 2 minutach:

chciałam Was zapytac, czym moze byc jedna rzecz, ktora mnie spotkala. mialam miesiaczke, 5 dni, pozniej jeden dzien bez krwawienia i nastepnego nagle krew zauwazylam. normalnie krwawienie konczy sie u mnie po 6 dniach. czy to moglo jednak wplynac jakos na przesuniecie sie dni plodnych? prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kroliczuss nie ma możliwości ciąży, nie dość, że nie było wytrysku, to była prezerwatywa. No to z czego ta ciąża ??

Dodano po 3 minutach:

Sirushi być może była to jakaś końcówka miesiączki, czasem może się tak zdarzyć, nie powinno to mieć wpływu na przesunięcie się dni płodnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolo27



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
widocznie przez stres.
tak jak pisałam wczesniej jesli jestes pewien ze to podniecenie to z niego ciazy nie bedzie aczkolwiek 10dc to juz dzien płodny i nei wiadomo do konca kiedy wypadnie owulacja.


rozumiem. bóle podbrzusza i skurcze występowały mniej wiecej 4 dni i skonczyly sie około 13 dni po tym naszym wybryku, czy to oznacza ze skonczyła sie jej owulacja ? jutro powinna dostać okresu ale piersi jej nie bolą, tylko troche syfków sie pojawiło ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owulacja mniej wiecej przypada w połowie cyklu.czasem wczesniej, lub pozniej, tlyko monitoring usg jest w stanie potwierdzic na 100% kiedy była.
niekoniecznie jutro bedzie okres. czasem moze sie opoznic lub przyspieszyc.
spokojnie czekajcie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 3 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group