Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lib_elle



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co może oznaczać krew u chłopaka z penisa? robiłam mu dobrze ustami i w pewnym momencie zauważyłam że mam na nich i trochę na ręce krew... bardzo się przestraszyłam... czy to może być coś poważnego?? co powinien on zrobić?? poszedł do łazienki sprawdzić czy dalej ma krew... ale wtedy już nic nie było...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo draśniecie albo.. hmm a krew była w spermie czy na penisie?
a moze to Ty mialas jakies zadrapanie ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lib_elle



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam żadnego zadrapania, a on wtedy nie szczytował nie było wytrysku więc spermy też nie było....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm jesli sytuacja sie powtorzy to musisz go wysłac do lekarza..
krew moze oznaczac jakiegos żylaka czy cos.. lepiej to sprawdzic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewne pytanie, które mnie bardzo niepokoi. Miałam z chłopakiem stosunek ( jeśli można to nazwać stosunkiem ) ponieważ jego członek był tylko kilka cm w pochwie ( bez zabezpieczenia ) i trwało to bardzo krótko (kilku sekundowe), bez wytrysku, był on dopiero ok. 5 sekund po wyciągnięciu. Uważam że nie ma szans na zapłodnienie, gdyż członek nie był głęboko, jedynie mógł być ten płyn przed wytryskiem, który max. został na ściance. Jeśli to ma jakiś wpływ to dopiszę, że znajdowałam się na partnerze. Po tym wszystkim wytarłam okolice gdzie mógłby się znajdować ten 'płyn'. Dużo czytałam na ten temat, ale wolałam sama napisac i sie dowiedzieć, bo jednak czy jest możliwe że bez ciśnienia i ze wszystkimi przeszkodami pokonałyby plemniki tak długą drogę? One są raczej o wiele słabsze niż te w spermie. Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jAk długie masz cykle i w ktorym dc to sie stało?

jesli wytrysk napewno był na zew to ciazy nie bedzie, jesli wyjscie na styk to szanse sa.
teoretycznie w płynie nie ma plemnikow, pojawiaja sie tuz przed wytryskiem, ale nigdy nic nei wiadomo.
nie wazne czy wszedł głeboko czy tez nie, jesli miałas sluz płodny to plemniki bez problemu przedostana sie dalej.
wycieranie nic nie da bo wycierasz tylko zewn warstwe.
w srodku niestety juz tego nie zrobisz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, tutaj chłopak z tego problemu.. dokładnie nie wiemy w którym to dc, okresy ogólnie ma krótkie, nie bolesne ani nic, kilka dni, chyba bodajże coś ok. 3. W ten sam dzień wiele razy miałem tam rękę (tam to wiadomo gdzie), przepraszam za dosłowność ale to ważne.. i za żadnym razem nie wyczuwałem jakiegoś rodzaju śluzu.. było normalnie, troche wilgotno (w środku) ale tak jest zawsze, a czegoś szczególnego to nic, powiedziałbym nawet że było ogólnie sucho.
Wiem tyle że piersi (oznaka okresu) zaczęły ją boleć 25 września, prawdopodobnie 2 września zaczął się okres czyli niedziela a około w piątek czyli 07.10 się skończył, 16 to się stało, tyle że miała tam na zewnątrz sucho, wewnątrz normalnie, żadnego czegoś 'kisielowtego' nie było.
Czytam troche na ten temat i wszędzie pisze że śluz zmienia się aż do dnia owulacji a w tym dniu staje się rozciągliwy, przezroczysty i gęsty, wczoraj przed tym nie miała nic kompletnie..
Jeśli byłby to ten dzień owulacji to wydaje mi się że na penisie byłby ten śluz a nie miałem nic, a już wgl czegoś rozciągliwego i gęstego.
Dzisiaj na wkładce ma jak zawsze, lekko wilgotno ale niema żadnego śluzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helpus jesli jestes pewien ze wytrysku nie było to powinno byc ok.

nie chodzi mi o długosc okresow tylko długosc cykli.
to jest roznica.
powiem inaczej:
ile dni mija od 1wszego dnia okresu do pojawienia sie nastepnego?
czy to jest w miare regularne czy nie?

stosunek miał miejsce w 15dc wiec wg mnie to sa dni płodne, nie wiem jak z owulacja bo nie wiem jakiej dlugosci sa jej cykle.

podsumowujac:
szansa na ciaze jest jesli nie zdazyłes wyjsc na czas.
jesli po wyjeciu ,wytrysk nastapił duzo pozniej - wg mnie powinno byc dobrze.
ale lekarzem nie jestem.

ps- nie mozecie kupic gumek? Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helpus



Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jest to w miare regularne, okres trwa 4-5 dni (pewne), okres ostatni zaczął się 3 października, lecz nie wiemy ile mija. Wczoraj nie miała śluzu dużo, prawie wgl.. dzisiaj tak samo nic, lecz mówi że w każdym miesiącu ma tak że ma dużo śluzu, teraz go niema.. okres zaczął się 3 września o 6 nad ranem.
Co dla Ciebie znaczy dużo później?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helpus duzo pozniej tzn cykle 35dniowe i wiecej..
wczesniejszy okres miała 2.09 tak?
a ostatni 3.10?
wychodzi ze cykle ma 30dniowe...ale moge sie mylic.

nie wiem ile razy mam to samo pisac..
jesli wytrysk nastapil tuz po wyjeciu czlonka to szanse na ciaze sa bo czesc plemnikow mogła sie juz wydzielic i dostac do pochwy.
jesli wytrysk był napewno duzo pozniej po wyjeciu to ciazy nie bedzie.
nic wiecej nie wyczaruje.
pozostaje mi zyczyc powodzenia i zaopatrzcie sie w gumki.
chyba ze wolisz wydawac tysiace na pieluchy niz 8zł na gumki.
Wasz wybor.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 9 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group