Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raczek__



Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 12:57 am    Temat postu: Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dziś po raz pierwszy z chłopakiem uprawialismy stosunek. Chłopak miał prezerwatywę. Nie doszło do wytrysku. Jednakze boje się ,żę plyn ktory wydostaje sie przed wytryskiem mógł w jakis sposob dostać się do pochwy. czy do mozliwe ? Gumka nie pękła. Nie mam dni płodnych.
Bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczek do zapłodnienia nie mogło dojść, ponieważ nie było odpowiednich i niezastąpionych warunków, czyli dni płodnych-owulacji- i wytrysku wewnątrz pochwy. W inny sposób nie możliwe jest zajście w ciążę Smile Wy mieliście dodatkowo zabezpieczenie- prezerwatywę, więc skąd w ogóle podejrzenia?? Po to jest gumka, aby chronić przed zapłodnieniem Smile Niczym się nie martw, bo nie masz powodów, a z racji tej, że to był Twój pierwszy raz to musisz zdawać sobie z tego sprawę. Inaczej za każdym razem będzie płacz i mylące działanie wyobraźni..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raczek__



Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja chodzi oto ze on był we mnie, wyciągnął penisa, bo zatrzymał wtrysk, i troche opadł, więc ruszał nim (razem z prezerwatywa) i znow wsadził. I czy wtedy nie mogło nic się wydostać ani nic ? ;> [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie pekła to nic sie nie wydostało.
ale stosunek przerywany to nie jest zbyt dobra metoda tym bardziej dla par ktore zaczynaja poznawac tajniki sexu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akuku555



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 3:42 am    Temat postu: Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie oto pytanie.

Jezeli bawiłem się z dziewczyną, a później włożyłem bez gumki na ok 20sec. i jeszcze raz pozniej na ok. 20 sec. i w tym momencie prawie cały wszedł, to istnieje jakaś szansa ? do wytrysku daleka droga była, "nawet go wtedy nie miałem" tylko sie boje bo byl troszke mokry, lecz to tylko wydzielina, więc nie powinienem się bać lecz nerwy robią swoje Sad. Dodam jeszcze, że akurat z dni nie płodnych, miała dni płodne "czyli dzień na dzień".

Bardzo proszę o szybką odpowiedź !

Edytowałam i utworzyłam zbiorczy. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akuku555 Jeśli wogóle nie doszło do wytrysku, tzn przed penetracją, i nie było sytuacji gdzie przed samym orgazmem z niej wyszedłeś, to nie ma szans na ciążę. W tym płynie czyli preejakulacie plemniki owszem pojawiają się ale tuż przed wytryskiem, i jeśli był wcześniej wytrysk, to preejakulat też może zawierać plemniki podczas kolejnego stosunku. Podsumowując: jeśli nie miałeś wytrysku przed penetracją, to spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akuku555



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:23 am    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufffff dziękuje Ci bardzo Smile wytrysku nie miałem hmm dobre 4 dni przed figlami z dziewczyną. : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akuku555 no to nie ma powodu do obaw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 12:34 pm    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciążę? part. 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuowania Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wam Mam 28 dniowe cykle @ trwa 5 dni 19 dostałam @ jak to normalnie bywa. dzisiaj są ostatnie brudzenia i strasznie boli mnie lewy jajnik jest napuchnięty... Temp jak to po okresie wynosi 36,4 C. A 12 miałam zbliżenie z chłopakiem, ale miałam tampon, ponieważ miałam upławy i jeżeli jego penis był jakims cudem w tamtych miejscach to raczej nie było możliwosci, zapłodnienia, czy jednak była?
dodam, że w tym miesiącu miałam wiele stresu byłam w strefie równikowej za czym idzie zmiana klimatyczna, ale okres dostałam normalnie, był bardzo bolesny. W czerwcu 19 też pieściłam się z chłopakiem, ale okres dostałam 22 więc raczej wykluczyłam zapłodnienie skoro teraz 19 lipca znowu mam taki jaki miałam, ale nadal nie zeszły mi "opuchnięte i drażliwe" piersi oraz wargi sromowe dalej są sine, a okres de facto już się skończył. Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 1 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group