Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka W którym dniu cyklu to miało miejsce, czy sperma dostała się na wewnętrzne wargi sromowe ? Mimo wszystko szanse są naprawdę niewielkie. Okres po leczeniu, może się opóźnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma takiej możliwości, skoro miałam ubrane majtki, a wargi sromowe wewnętrzne są "otulone" zewnętrznymi Smile. 9 sierpnia miało to miejsce a dzień cyklu jest to 22 dcyklu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka nie ma szans na ciążę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle, że podejrzewam, że owulacja z 1 sierpnia przesunęła się na 4/5/6/7, bo dopiero 4 sierpnia temp spadła BARDZO jak to przed owulacją z 36,6 na 36,4 więc owulacja albo nastąpiła 4 albo 5. Więc cykl mógł się przesunąć? Antybiotyk, który brałam to doumox, czy jakoś tak, czy mogło to spowodować przesunięcie się cyklu? Neutral Question Nie wiem co o tym myśleć... Kiedy może okres przyjść, bo strasznie bolą mnie piersi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogł opoznic owulacje.
jak najbardziej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale o ciąży nie ma mowy, skoro wytrysk był na majtki i troche na udo, ale to nie cały wytrysk tylko "dwa strzały", a słyszałam, że w pierwszym "Strzele" występują słabsze plemniki. Więc ryzyko ciąży jest nikłe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimka te z tzw "pierwszego strzału" też, mogą zapłodnić (stąd czasem wpadki przy stosunku przerywanym), ale w Twoim przypadku nie ma szans na ciążę, z uda przecież plemniki nie " podpełzną" wyżej Smile Spokojnie czekaj na miesiączkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ja Embarassed Miesięczki nie ma do teraz, a czy jest możliwe zapłodnienie przez majtki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaniepokojona66 ten płyn z podniecenia nie zawiera plemników (chyba, że wcześniej był wytrysk), więc tu nie ma zagrożenia, jeśli partner nie odrazu od "wyjścia" dostał orgazmu, to ok. W Twoim przypadku, wylicznie dni płodnych czy nie, nie ma sensu, bo po odstawieniu anty. horm. trudno to stwierdzić. Wg mnie powinno być ok. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaniepokojona- jesli wytrysk nastapił na zew i to po jakims czasie to zajscie w ciaze nie jest mozliwe Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 5 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group