Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku mozna zajść w ciążę part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mam zrobić żeby się odstresować i żeby się ten okres pojawił ? Bo już mnie to do szewskiej pasji doprowadza ... Wink
Wcale nie boli mnie brzuch, co także mnie martwi ... Wink
Ale faktycznie możliwości ciąży nie ma Wink Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie da sie.
albo zajac sie czyms na cały dzien i wtedy mysli beda krazyc wokoł czegos innego.
lub poprostu zapomniec ze ma przyjsc @ Razz i wpadnie ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 6:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wszystko mi po prostu robi na złość, żebym jeszcze bardziej się martwiła i miała więcej problemów. Smile Co można rzec.. norma. Wink
Ale na prawdę wręcz niewiarygodna jest siła naszej psychiki, potrafi tak wiele zmienić.. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kroliczuss podobno napar z czarnej malwy pomaga w "wywołaniu" miesiączki, aczkolwiek sama nigdy nie próbowałam, herbatka z melisy, i ciepła, pachnąca kąpiel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej pomogłoby mi przytulenie i wypowiedziane po raz kolejny, z pełnym przekonaniem, że wszystko w moim życiu się poukłada, że będzie dobrze. Dlatego bardzo Wam dziękuję, jesteście cudowne i na prawdę podnosicie mnie na duchu Wink :*
Gorąco całuje :*
Przepraszam za kłopot Wink :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie kłopot Smile
tylko pomoc Smile
gdyby był chociaz cien ryzyka zw z ciaza to napewno bysmy o tym powiedziały,a tak nic sie nie martw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolo27



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martwię się dalej ... wczoraj i dziś do wieczora bolały moją partnerke piersi ale teraz przestały, wczoraj mówiła ze ma taki "twardy" brzuch tak jak przed każdym okresem (podobno woda sie tam zbiera czy coś) ale własnie martwią mnie te nie bolące juz piersi ...

powiedzcie czy opuchnięta macica jest oznaką okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kluski185



Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 10:14 am    Temat postu: ech... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej miałam podobana sytułację jak wszyscy.
Uprawialiśmy z moim mężczyzna miłość. Jak zwykle robiliśmy to sposobem przerywanym. Mój chłpak na 1min 30 sek przed wytryskiem wyjmowal czlonka i dochodzil na zewnątrz. Tak bylo w dni płodne. Jednak tuz przed okresem mial wytrysk w srodku. Martwie się bo okres spoznie mi sie juz 3 dzień, a zwykle jest dosc regularny. Czy ktos mogł by udzielic mi jakiejs wzkazowki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Wpadłam tylko napisać, że miesiączka już jest Wink ufff... Wink
I mam takie pytanko bo teraz miałam cykl 33 dniowy, mam go jako taki uwzględnić, czy uznać za taki stresowy i to nie jest normalne ? Chodzi mi o to, że jak dawniej miałam przedział 26-29 dni teraz będę mieć 26-33 ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałabym się zapytać, czy jeżeli 24 lipca stwierdzono u mnie zapalenie przydatków i po kuracji antybiotykiem pięć dni po stwierdzeniu czyli 25,6,7,8,9.może się przesunąć okres? +Mam cykle 28/29 dniowe. 9 sierpnia pieściłam się z chłopakiem i nietrafnie, wytrysnął mi na majtki... Sam nie wiedział, że to się zbiliża i zaraz odskoczył, jednak dwa "strzały" spermy dostały się na majtki w okolice sromu, czy jest mozliwość zajścia w ciążę, skoro dzisiaj miałam mieć okres,a go nie ma? Objawy mam przedmieisączkowe, tydzień temu pojawiły się pryszcze, które teraz znikają, piersi mam obolałe, brzuch wzdęty, temp wczoraj wynosiła 37,6 a dzisiaj 37,4, co mam o tym myśleć??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 4 z 43

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group