Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co oznacza ból podbrzusza (jajników)?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zeby nie trwało 3tydz to bym powiedziala ze to owulacja,bo bardzo podobne objawy sa tyle ze trwaja pare dni a nie tygodni..!
powinnas udac sie do lekarza i nie lekcewazyc tego.
a bole sa w trakcie stosunku? czy tuz po nim? czy nawet jak nie uprawiasz sexu? moze dochodza do tego jakies plamienia? no nie wiem przyczyn moze byc wiele, idz do gin.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, może to jeszcze końcówka zapalenia pęcherza? pisałaś w innym temacie, że to leczysz...

btw, temat przenoszę do innego
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natti44



Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 6:15 pm    Temat postu: Jajniki Zapalenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Nie wiem co myśle nie mam okresu niby miałam plamienia ale czy ja wiem czy to okres dodam że przechodziłam zapalenie janików teraz po za tym odstawiłam leki antykoncepcyjne a musiałam je brac poniewaz pechęrzyki nie pękały. Ciąża jest wykluczona gdyż mój chłopak się zabezpiecza i nigdy mu gumka nie pękła. Mam objawy jak przy okresie boli mnie brzuch niedobrze mi ale brak okresu ale objawy mam takie jak by za kilka dni mial sie pojawic okres. Prosze pomóżcie nie wiem co robic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:05 pm    Temat postu: Re: Jajniki Zapalenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natti44 napisał:
Witam!
Nie wiem co myśle nie mam okresu niby miałam plamienia ale czy ja wiem czy to okres dodam że przechodziłam zapalenie janików teraz po za tym odstawiłam leki antykoncepcyjne a musiałam je brac poniewaz pechęrzyki nie pękały.

po pierwsze zapalenie a po drugie odstawienie leków antykoncepcyjnych - obie rzeczy mogły mieć wpływ na to, że masz plamienia a nie ma właściwego okresu. wg mnie organizm musi wrócic do stanu normalnego po odstawieniu tabletek i powinnaś poczekać jeszcze z jeden cykl
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotka



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co może oznaczać ostre "kłucie" jajników? Dodam,że w czasie dni płodnych doszło u mnie do krwawienia. Tzn śluz był z krwią. Teraz (czyli 5 dni) przed kolejną miesiączką mam brązową wydzielinę w śluzie. Co to może oznaczać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kłucie jajnikow?
a w ktorym dniu cyklu?
jesli w połowie to owulacja.. sluz z krwia.. moze plamienie okołoowulacyjne.
doszlo w tym czasie do zblizenia?
moze po stosunku miałas te krwawienia czy tak same z siebie?

kotka napisał:
Teraz (czyli 5 dni) przed kolejną miesiączką mam brązową wydzielinę w śluzie. Co to może oznaczać?

wg mnie wczesniejszy okres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotka



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatni cykl zaczął się 4.02. mam 26 dniowe regularne cykle. 13 i 14.02 współżyłam (czyli teoretycznie w dni płodne), a śluz z krwią pojawił się 14.02. bóle podbrzusza zaczęły się 18.02. Dziś miałam brązową wydzielinę w śluzie, ale tylko raz, a okresu nie ma. Dodam,że nie współżyłam od 17.02.
Jak myślicie o czy mogą świadczyć takie objawy? Jest szansa na ciążę (seks przerywany, bez zabezpieczenia)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku to nie ma szans na ciaze. chyba ze chlopak nie zdazył wyjsc " na czas" ... Embarassed Shocked
moze te krwawienia to przez nadzerke, torbiel? tak na oko ciezko stwierdzic, musiałabys isc do gin na usg.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group