Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co oznacza ból podbrzusza (jajników)?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli bol jest raz w miesiacu i pojawia sie w okolocach owulacji, nie trwa dlugo to mysle ze to sa oznaki jajeczkowania i tyle Smile
tez tak mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 6:27 pm    Temat postu: bole jajnikow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie. Otóż wczoraj, podczas lekcji wf (trochę biegania mielismy) miałam ból podbrzusza, taki jak zazwyczaj mam bezposrednio przed okresem (tj, zawsze jak mam bol to jest to pierwszy dzien okresu). i tym razem tez się tego spodziewałam, a tu nic. czym moze byc spowodowany ten bol? czy to poprostu ciotka wczesniej daje o sobie znac, czy moze się to wiązać rownież z czyms innym?
i czy zmiana diety też może wplywac na opoznienie okresu?



------edited by emilka------
przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze ciotka daje o sobie znac ze pojawi sie na dniach Smile wiele kobiet tak ma. i dieta rowniez moze wplywac na opoznienie miesiaczki. Czekaj cierpliwie na okres Smile
Powrót do góry
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki bardzo;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, a czy czynniki takie jak ferie i rozpoczęcie po nich szkoły (tak jakby dwukrotna zmiana trybu życia), tygodniowa zmiana klimatu i dwie nocki spędzone na nauce też mogą przesunąć ciotkę?
ile dni przesunięcia jest dopuszczalne? jak narazie czekam czekam i nic:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wpłynac na przesuniecie ale jak długo to nikt Ci nie powie. Kazdy organizm jest inny, u jednych pojawi sie lada dzien, a u drugich po paru dniach... recepty na to nie ma Smile musisz czekac Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona321



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 7:54 pm    Temat postu: bół w podbrzuszu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od kliku dni odczuwam bol w podbrzuszu. Jest to inny bol niz ten menstruacyjny. O czym moze on swiadczyc? Dodam ze jestem mloda, nigdy jeszcze nie współżyłam. Nie bylam tez jeszcze u ginekologa, wiem ze powinnam isc ale tak wstpnie mogłby mi ktos napisac skad ten bol?Czy to moze byc rak szyjki macicy?



------edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból nie odrazu oznacza raka Smile Może to wzdęcia, może poprostu jakieś dolegliwości związane z jelitami. Albo poprostu się gdzieś podziębiłaś siadając na zimnym beztonie itd.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona321



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie to na pewno bol narzadow rodnych, nieprzyjemny taki mdly...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to my tu napewno nic nie poradzimy, musisz iść do lekarza jeśli nie przejdzie. No ale raka to odrazu sobie nie wmawiaj jest całe mnóstwo schorzeń narządów rodnych i niewarto się odrazu zamartwaić. Wink
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group