Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co oznacza ból podbrzusza (jajników)?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek1650xroabix



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koszalin
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 12:29 am    Temat postu: Co oznacza ból podbrzusza (jajników)? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszysktkim, mam malutkie pytanko... czy moze ktos z was wie co moze oznaczac gdy mnie boli prawe jajeczko, mam ten bol od niedawna jakis tydzien temu sie zaczelo, gdy sie kochalam z nim, teraz juz niemoge poniewaz mnie to na max'a boli... prosze pomozcie...



-----edit by drapaka-----
Temat został zmieniony na bardziej opisujący problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jajeczko tylko jajnik jeżeli już. Ale też niekoniecznie akurat jajnik ciebie boli, może to być równie dobrze jajowód bądź ścianka macicy.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maniek1650xroabix



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koszalin
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:00 am    Temat postu: ok ale... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ale ja nadal niewiem co to zanacza... ktos wie??? wiem tylko tyle ze cos mnie boli w okolicy ''jajnika'' po prawej stronie... co to moze byc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Który jest teraz dzień cyklu i kiedy doszło do zbliżenia po którym tak cię to rozbolało?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakbym miała wymieniać wszystko, co to może być...
np:
- zapalenie przydatków, błony śluzowej macicy i warstwy mięśniowej macicy
- zapalenie przymacicz
- guz przydatków
- endometrioza
- stan zapalny pęcherza moczowego
- mięśniak lub nowotwór macicy
- torbiel jajnika
- a nawet wyrostek robaczkowy
- a czasami po prostu pęcherzyk nie może pęknąć i to powoduje ból
- stres czasem też może być przyczyną
...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może masz zapalenia jajnika...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo zbliza sie owulacja? mnie tez zawsze boli Wink nawet czasem nie dam rady chodzic Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być wiele wsumie mnóstwo bo ból może promirniować i niekoniecznie musi to być jajnik. A skoro niechce przejść to do lekarza innego wyjścia niewidze
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinokio1



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc kobitki pisalam gdzies juz ze wszystkim chorym na enodmetrioze informuje iz jest taka strona polska o endometriozie gdzie jest mase ciekawych artykulow oraz blogi i forum gdzie dziewczyny opisuja swoje historie, leki ktorymi sie lecza!
--- ciach. reklame skasowałam. emilka ----
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem, zawsze raz w miesiącu mam ból w podbrzuszu, o ile się nie mylę w okolicach jajników (wyrostka już nie mam), uniemożliwia to na ten czas współżycie.Jestem teraz około dwa tygodnie po okresie.Poza tym nie mam żadnych dolegliwości kobiecych.
Czy to jest związane z owulacją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group