Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co oznacza ból podbrzusza (jajników)?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona321



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie jeszcze choroby moga to powodaowac? jakie sa szanse ze taka osoba jak ja moze zachorowac na raka szyjki macicy ? ten bol niepokoi mnie bardzo...wlasciwie to jest takie pobolewanie...duzy obszar jest oboaly pod pepkiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 8:46 pm    Temat postu: zapalenie jajnikow(przydatkow) jakie objawy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej. dziewczyny jakie objawy ma zapalenie jajnikow? czy bol jest z boku czy na srodku w podbrzuszu i czy boli silnie czy raczej 'cmi' ale tak meczaca? bo ja mam takie dziwne bole w podbrzuszu, kluje mnie po bokach i do tego laskotanie delikatne na srodku brzucha...co to moze byc? acha i bol w pachwinie przy chodzeniu, lekki...


temat przeniosłam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
junona23



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:21 pm    Temat postu: Dziwne bole brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisze tu bo juz sama nie wiem co sie za mna dzieje...zaczne moze od poczatku...przez rok bralam tabletki antykoncepcyjne Syndi. 10 kwietnia dostalam ostatnie krwawienie z odstawienia i na polecenie lekarza czekam na naturalny okres w celu zrobienia badan poziomu hormonow. dzis jestem dokladnie w 14 dniu cyklu i od kilku dni boli mnie brzuch jak na okres z tym ze mimo ze jest to srodek cyklu nie spodziewam sie owulacji gdyz zawsze mialam problem z regularnoscia miesiaczek, dlatego m.in. tez bralam hormony. oprocz bolow brzucha bola mnie tez plecy w okolicy krzyzowej i nie mam zadnej wydzieliny z pochwy co chyba tez sugeruje brak owulacji bo o ile wiem podczas niej wydzieliny jest sporo...zastanawaim sie czy moze znowu mam jakies zapalenie bo podobne objawy mialam podczas ostatniego zapalenia...czy moze jednak to owulacja i jakims cudem zdarzylo sie ze po odstawieniu tabletek mam regularny ten cykl...
i jeszcze jedno moze mi ktoras z was powiedziec czy gdybym jednak miala dzis ta owulacje, a uprawialam dzis petting i mam obawy ze troche spermy moglo sie znalezc na papierze taoletowym ktorego uzywalam, gdyz moj chlopak mial mokra reke(w ktora lapal sperme)i zmoczyl pol rolki:/ jednak nie wiem czy zrobil to po umyciu rak czy przed...czy moze dosjsc w tej sytuacji do zaplodnienia? dodam ze uzywalam tego papieru jakies 3 minuty po nim...
dziekuje za odpowiedzi Smile)



--------edited by emilka--------
przylączylam temat do zbiorczego odnosnie niezidentyfikowanych bólów podbrzusza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

junona23 - co do pierwszego pytania: ból brzucha może byc spowodowany zbliżającą się owulacją lub jej wystąpieniem, ale jeśli ten ból będzie bardzo uporczywy i nie odpuści, wtedy wybierz się do gina Wink
co do drugiego pytania: moim zdaniem szanse na ciąże w Twoim przypadku są bardzo nikłe, gdyż plemniki na powietrzu żyją tylko kilka minut .. Wink

pozdrawiam Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, nie wiem czy pisze w dobrym temacie, ale ten mi tu jakos pasuje .

Od wczoraj strasznie przy oddawaniu moczu (juz pod sam koniec) mam straszny bol podbrzusza/jajnikow. i zauwazulam, ze np spadnie jedna kropla krwi, a dzis to taka mala czerwona kulka byla ( prawie do konca wyleczylam grzybice pochwy. ale to nja pewno nie id tego ) . bardzo sie stresuje. czy moglam sie tam przeziebic czy to cos gorszego? jak sobie z tym poradzic. bardzo prosze o pomoc. dodam jeszcze , ze co chwila mam uczucie, ze chce mi sie siku a jak chce robic to wszystko mnie boli Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba klasyczne zapalenie pecherza moczowego. Idz do lekarza, zrob badania moczu. POki co pij cos na bazie zurawiny, a potem juz kieruj sie wzkazowkami lekarza. Idz do rodziinego i wizyta u ginekologa w zasadzie nie zaszkodzi, skor masz grzybice, lepiej to sprawdzic.
wg mnie to nic powaznego - ale wymaga leczenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny .. Wink
nakręcałam się, panikowałam, bo myślałam, że ten ból jajnika to ciąża .. ale powiem wam teraz, że już sama nie wiem, piszę, bo strasznie mnie bolą, szczególnie lewy jajnik Confused kuje niesamowicie .. dodam, że w tamtym roku przechodziłam zapalenie lewego jajnika .. okres niby za 4 dni .. myślicie, że to zbliżająca się miesiączka, ciąża czy raczej jakieś zapalenie Rolling Eyes ? naprawdę mnie boli .. ja myślę, że nasila mi się ból przed okresowy i odzywa się dawno leczony jajnik, co o tym myślicie Rolling Eyes ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 Mysle ze to dwa w jednym okres + dawno nie leczony jajnik!

Do ginekologa MARSZ!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi - chyba zrobię tak jak mi radzisz, bo ból straszny .. wykluczam ciążę mam nadzieję .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tematu ciazy nie walkujmy po raz kolejny.

Idz do ginekologa na badania. Lepiej na zimne dmuchac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group