Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cilest - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie tak myslalam Very Happy dziekuje za odp Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brać normalnie. Antykoncepcja jest zachowana, mogą występować nudności, wymioty, bóle głowy, plamienia.

Jak skończysz opakowanie zrób siedmiodniowa przerwę i dalej bierz normalnie tabletki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Amala



Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:50 am    Temat postu: Tabletki antykoncepcyjne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych lekarz przepisał mi tabletki cilest oczywiście sam wiedział, że mam nieregularny okres i kazał mi je zacząć brać od razu, a nie w pierwszy dzień okresu lecz nie zapytałam od którego dnia brania jestem w 100% bezpieczna przed zajściem w ciąże dodam, że to moje pierwsze opakowanie. Proszę o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponoc od 1 tabletki ale ja bym sie wstrzymała do skonczenia opakowania
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Izabella027



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę nie w pierwszym dniu okresu to nie jesteś od razu zabezpieczona. Ja wzięłam swoją pierwszą tabletkę po 5 dniu cyklu. Ginekolog powiedział mi, że po 14 dniach będę zabezpieczona

To są moje pierwsze tabletki, także też jeszcze do końca się w tym wszystkim nie orientuje. A podczas wizyty u ginekologa, to człowiek trochę zestresowany i się nie dopytuje Smile

Dodano po 2 minutach:

Jakbyś już wiedziała od kiedy działają to daj znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group