Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cilest - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karcia06



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pytanie czy przy tabletkach antykoncepcyjnych - Cilest mozna brac zastrzyki przeciw zakrzepowe Clexane 40 ? Na poczatku miesiaca zlamalam miednice - kosc kulszowa, nie mialam zadnej operacji, juz moge chodzi o wlasnych silach, juz prawie wogole nie leze, czuje sie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 12:08 pm    Temat postu: czy moge byc w ciazy ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Biore tabletki antykoncepcyjne Cilest.Po 7 dniowej przewie mialam wziać tabletke w sobote ale nie wzielam tylko wzielam po 21 h. w niedziele odbylam stosunek przerywany z moim partnerem.... trwalo to chwile ... ale i tak sie boje ... prosze o szybka odp Wink

Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne, pisz w odpowiednich działach zgodne z zasadami pisowni języka Polskiego i zapoznaj się z REGULAMINEM Forum.

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Primo! REGULAMIN FORUM - posty nalezy umieszczac w odpowiednich dzialach a nie gdzie popadnie!
Od kiedy tabletki antkoncepcyjne zaliczamy do metod naturalnych?! Twisted Evil

Jesli nie zazylas w czasie tabletki po 7 dniowej przerwie pamietaj ze 7 dniow przerwa jak i tydzien po rozpoczeciu brania tabletek jest niezabezpieczona, co za tym idzie nalezy sie zabezpieczac dodatkowo przez tydzien.

Stosunek przerwyany.... wytrysk wystapil zaraz po wyjsci uz Ciebie czy minal pewien czas? Jesli zaraz po wyjsciu radze udac sie do ginekologa po tabletke po (oczywiscie jesli nie minely 72h) bo istnieje zjawisko kropelkowania - i ciaza gotowa. Jesli jednak wytrysk nie mial miejsca, lub tez byl odstep czasowy pomiedzy wyjsciem z Ciebie a wytryskiem, nie masz co panikować. Ciazy nie bedzie... no chyba zekochalas sie zfinalem w srodku w czasie 7 dniowej przerwy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wytrysku w ogóle nie bylo.... A w czasie tej 7 dniowej przewy nie kochalm sie z finalem w srodku .... czyli mam sie o nic nie martwic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie bylo wytrysku to nie ma szans na ciaze.

Jesli w czasie 7 dniowej przerwy wytrysk nastapil po pewnym czasie po wyjsciuz Ciebie rowniez nie ma co panikowac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co mam zrobić jeżeli wziełam o jedna tabletke za duzo ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak jedna tabletke za duzo?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no poprostu wzielam 2 tabletki na raz bo myslalam ze nie wzielam wczesniej jednej,ale dobrze popatrzylam i wyszlo ze wzielam o jedna za duzo...i niue wiem czy mam dalej brac normalnie czy nie ?

Dodano po 1 minutach:

biore tabletki od soboty,we wtorek popatzrylam ze jest tabletka z poniedzialku i ja wzielam ,a w pniedzialek wzielam jednak ta tabletke tylko ze z piatku ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze powinnas wziasc normalnie tak jak bierzesz... po prostu nie zrwacac na to uwagi. Aczkolwiek moze poczekaj moze ktos sie wypowie doswiaczony w takiej sytuacji. W ulotce nic konkretnego nie pisze jak postepowac w takiej sytuacji wiec mysle ze mozesz spokojnie dkonczyc opakowanie.

Cytat z ulotki:
Cytat:

Zażycie większej niż zalecana dawki leku Cilest
Przedawkowanie może być przyczyną nudności i wymiotów, a u młodych dziewcząt krwawienia z dróg rodnych.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group