Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cilest - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonka



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 10:19 am    Temat postu: cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy cilest działa od pierwszego dnia (biore tabletki pierwszy miesiąć po przerwie rocznej), i czy picie alkoholu ma wpływ na skuteczność leku, a także czy jak np rano dostałam okresu ale nie wiem dokładnie o której i wziełam tabletke dopiero o 18 to jest ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alkohol nie ma wpływu na skuteczność tabletek.

To że wzięłaś o 18 pierwszą tablekę to jest ok, ważne żeby to był pierwszy dzień okresu.

Na ulotce nie została podana informacja od której pastylki działają?? Zapytaj się lekarza, albo poprostu przez pierwszy miesiąc dodatkowo się zabezpieczaj. Tak na wszelki wypadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwonka



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 8:50 am    Temat postu: lekkie zdenerowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp Confused na ulotce nie ma niestety napisane od której działają jest tylko że od pierwszego dnia, wcześniej brałam normalnie i wszystko było ok ale teraz w poniedziałek odstawiłam i jeszcze nie mam okresu troszke zaczynam sie niepokoić czy mam czym?w sumie współżyłam z dodatkowym zabezpieczeniem, tylko raz mi sie zdarzyło że nie ale wtedy nie doszło do penetracji sama juz nie wiem, to chyba jak zwykle zbędne nerwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena913



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mi tez lekarz przepisał Cilest i mowil ze od razu bede zabezpieczona czyli od pierwszej tabletki z opakowania,kiedys tez bralam Cilest ale tylko przez miesiac i przez cały ten jeden miesiac kochalam sie normalnie bez dodatkowego zabezpieczenia i z finałem w srodku i wszystko było ok!Wiec mysle ze nie powinnas miec zadnych obaw,pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwonka



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki od razu czuje sie spokojniejsza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktosik_20xx



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 8:46 am    Temat postu: Czy te tabletki naprawde sa skuteczne?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazywam od pol roku tabletki cilest no i zawsze dostawalam po nich okres tak 4dni po skonczeniu opakowania,az do dzisiaj.Rowny tydzien temu skonczylam opakowanie,a okresu ani widac ani slychac.Jedynie moje piersi sa nabrzmiale,a poza tym nic.Czy to moze swiadczyc o tym ze tabletki niezaskutkowaly i moge miec dzidzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli uzywasz ich regularnie to okres napewno sie pojawi Wink
A dzidzi nie ma bo podczas brania tabsow zostaje zatrzymana owulacja Laughing także głowa do gory i nie przejmuj sie Exclamation pzdr. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 4:03 pm    Temat postu: cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoras z was barala kiedys tabl.antykoncepcyjne cilest??? mozga przez to wypadac wlosy ??wydaje mi sie ze za duzo ich mi wypada, chodz slysszalam ze dzieki tabletkom wlosy powinny byc lepsze,jezeli ktos zna jakies jesczez innne skutki uboczne to dawajta chcem tylko wiedziec


---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja biore.. i moze rzeczywiscie na poczatku troszke wypadaly ale teraz juz ok... wiadomo kazda kobieta reaguje na tabletki inaczej wiec warto czasem poczekac zanim sie je odstawi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile)))) mam nadzieje ze to niebawem, sie zmieni bo jjuz zaczynam brac trzecie opakowanie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group