Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cilest - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi w trakcie 4 opakowania minely skutki uboczne.... bo wczesniej mialam mdlosci, piersi mnie bolaly, te wlosy i cos co bardzo mnie denerwowalo... bol brzucha... wlasciwie dziennie przez pare godzin :/ Ale pozatym ok a teraz wogole nie czuje ze lykam jakies tabletki Smile Oby tak bylo w Twoim przypadku. Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi dziekuje Smile no ja mam kiepskie wlosy mdli mnie i czasem nerwowa jestem gdzie potem zastanawiam sie o co mi chodzi samej, nakrzycze czasem na chlopaka tak z byle czego:/ a potem mi glupio hihi ale skoro mowisz ze to przejdzie ... mam juz wykupione nastepne dwa opakowania wiec je bede wcinac jak beda mi sie konczyc to wtedy zobacze czy lepiej mi jest Smile dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nio jesli po tych 2 opakowaniach nie mina skutki uboczne to lepiej zmien... bo po co się męczyc ale myślę że będzie wszystko ok Smile POzdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmm czy ktos cokolwiek wie o tabletkach cilest?? czy ma duzo hormonow s w sobie cokolwiek ...... czy mozna na solarium chodzic ... jakies plotki slyszalam ze to tabl. raczej dla starszych kobiet ale dlaczego nie wiem ... ;/ mi te tabl.przepisal ginbekolog a mam 21 lat to chyba iwedzila co robi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ja mam tyle samo lat co ty i tez je biore Smile
podobno maja malo hormonow i sa dobre jako pierwsze tabletki w zyciu... ja nie nie nazekam Wink jestem zadowolona chociaz ostatnio mnie brzuch boli.. chyba pora sie wybrac do pani doktor Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ... no ja mam wlasnie roznie raz sie dobrze czuje raz mam zachwiania humoru raz mi sie chce plakac az sama nie wiem o co mi chodzi raz jestem wsciekla a raz wesola, czasem mnie mdli brzuszek mam wzdety, wlosy mi sie zaczely przetluszczaca bylo juz dobrze, nie wiem co chwilke mi sie cos z zmienia, nie wiem sama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile juz je bierzesz? Ja mialam humory itp do 4 opakowania... jesli dluzej je bierzesz niz 4 opakowania to radzilabym isc do lekarza... a jesli nie to poczekaj... Smile przykre dolegliwosci powinny ustapic;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justi88



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: rzeszów
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja biore cilest juz od pół roku, na początku miałam plamienia, bóle brzucha i ogólnie zle samopczucie przez jakies 3 miesiace. teraz sie uspokoiło ale przytyłam pare kg, z włosami nie miałam problemów, skóra mi sie poprawila i narazie jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Leniwka12



Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 3:39 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore tabletki cilest do 2 lat i jestem z nich zadowolona. mam regularne miesiaczki i żadnych skutków ubocznych. włosy mi wypadaja ale jestem przekonana ze to nie jest skutkiem brania tabletek. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 11:54 pm    Temat postu: Cilest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałam dzisiaj receptę na Cilest. chciałam Was zapytać doświadczone kobitki kiedy/po jakim czasie stosowania mogę sie już nie martwić o ciążę? tzn. od kiedy zaprzestać stosowania dodatkowej antykoncepcji... na stronie Cilest jest napisane ze już od 1 dnia ale tego bym się obawiała.
Dodam jeszcze ze Cilest to będą moje pierwsze tabletki anty dotąd zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i od dłuższego czasu to kalendarzyk w połączeniu ze stosunkiem przerywanym.
proszę o odpowiedź
pozdrawiam
aha dodatkowo mam nadżerkę... czy pani doktor dobrze zrobiła przepisując mi w tej sytuacji tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group