Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża-wymiary,waga dziecka w poszczególnych tygodniach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinatomek17



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koscierzyna
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ODP. Jestem teraz troszkę spokojniejsza. .Pozdrawiam.

--- nie piszemy wielkimi literami całego postu--- tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę,że nie masz się czym martwic. A lekarz nic Ci na ten temat nie powiedział?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!jestem w 20 tyg.ciąży a dowiedziałam się w 4 tyg.przez lekarza a już podejrzewałam o wiele wcześniej dokładnie 2 tyg.po ... zrobiłam test i dwa razy wyszedł pozytywnie.Pierwsze usg miałam w 5 tyg.a płeć dziecka dowiedziałam się w 19 tyg.będzie dziewczynka bardzo się ciesze choć chłopak woli chłopca.Dopiero niedawno przestałam wymiotować a tak to było codziennie po 2-3 razy.Czuje ból pleców jak polerze dłużej na jednym boku.Brzuszek już było widać w 3 miesiącu.Przez 20 tyg.przytyłam 3 kg.No i czekam,aż w końcu zobacze moje maleństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja18 a po czym tak wczesnie (2tyg) poznałas ze jestes w ciazy? planowaliscie dziecko czy "wpadka" ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie wpadka.Stało sie to odrazu jak wróciłam z Niemiec.po tygodniu ciagało mnie na wymioty.I postanowiłam zrobić test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziło chyba o dwa tygodnie od domniemanej owulacji a nie od poczatku ciąży bo tygodnie liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanahoria10



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja czulam moja ciaze niemal natychmiast po zapaczkowaniu. Nie ma wiec reguly.

Pamietam jak chodzilam i dopytywalam. Mowilam, ze bola mnie piersi i podbrzusze jak na okres, a do okresu jeszcze dwa tygodnie... Ze biegam do toalety co chwila, ze glowa bez przerwy mnie boli, ze kreci mi sie w glowie i takie tam... A wszyscy jak jeden maz, ze to tak przed miesiaczka. A ja swoje, ze to chyba ciaza. No i Ukochany od samego poczatku twierdzil, ze twarz mi sie zmienila... Very Happy

Nie ma reguly, oj nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanko odnosnie dodatkowych kg w ciazy, choc wiem ze to indywidualna sprawa ale tak orientacyjnie, bo ja jestem w 28 tyg ciazy i mam na plusie 3,5kg cieszylam sie ze tak malo ale przytyc za malo to tez niedobrze chcialabym znac wasze opisnie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez całą ciąże przytyłam koło 6 kg a po porodzie jestem ponad kilogram na minusie Wink. Jeśli dzidzia rozwija się prawidłowo to Twoje kilogramy nie mają znaczenia
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olivia84



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.wreszcie dolacze do grona mam gdyz tydz temu dowiedzialam sie ze jednak sie udalo.do tej pory lacze ze szczescia:)juz okolo tyg od owulacji mialam bole jajnikow i piersi.i ten bol utrzymuje sie do dzis.myslalam ze na okres ale jakos sie nie czulam wiec w dniu spodziwanej miesiaczki zrobilam test.potem drugi i nastepnego dnia trzeci.piekne dwie krechy.od samego dnia kiedy okres powinnien byc dolaczyly inne dolegliwosci.sennosc,zgaga,powiekszenie piersi.teraz doszly mdlosci i bol macicy.pisza ze chyba sie rozciaga.i szyjka jest bardzo nisko.kocham te bole!!!!!!!piekny stan.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group