Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża-wymiary,waga dziecka w poszczególnych tygodniach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zanahoria10



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drapaka, ja wyrazne ruchy czulam w okolicy 20 tygodnia. Ominely mnie te babelki i motylki. W 17 tygodniu za to poczulam pierwszy kopniak, taki pojedynczy. Ten kopniak poprzedzony byl czyms, co moze dac wrazenie ruchu. Czulam, ze w brzuchu cos mi sie przesunelo z dolu do gory i tak juz zostalo.
Co ciekawe, wszystko to stalo sie, gdy moj maz mowil do brzucha. Wiec juz bylo pewne, ze to bedzie corunia tatunia - choc jeszce nie znalismy plci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybka24



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka brzuchatki Laughing ja jestem w 37tyg.i zastanawia mnie waga mojego maluszka.ile mniej więcej powinna wynosić? jak byłam na USG w 30tyg. to waga wynosiła 1800 i była według mojego gina prawidłowa. a w 37 ile mniej więcej? orientujecie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moją Zunię urodziłam w 38 tygodniu i ważyła 2900.
Wyżej masz podane normy .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powiedzcie mi dziewcyzny ile wazyly waze pociechy w poszczegolnych tygodniach interesuje mnie 34 tydz i 36 pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj tu:
http://www.biomedical.pl/forum/3-vt12159.html?postdays=0&postorder=asc&start=20
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja już mam 18 tydzień i czuje delikatne ruchy, nikt mi nie powie że to nie dzidzia, jestem tego pewna;p i coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzaćSmile
w sobote idziemy na USG 4D i zobaczymy jak nasza pociecha sie rozwija:)Smile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka no najwyższy czas na ruchy Wink. Ja poczułam w 14 tygodniu i nikt mi nie chciał wierzyć a ja wiedziałam ,że to to i już. Potwierdziło się to później kiedy Mała już mocniej kopała i dokładnie w to samo miejsce gdzie je poczułam pierwszy raz.
Zaczyna Ci przeszkadzać Wink? Poczekaj jeszcze troszkę a zobaczysz jak potrafi zaszaleć i dopiero bedziesz miała dosyć Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i już wiemy, że będziemy mieli synka!!! SmileSmileSmileSmile Mąż dumny jak nie wiem:)SmileSmile Według USG w sobotę, 13 lutego, był 17,6 tc. mierzył prawie 15 cm i ważył ok 220gram SmileSmileSmilei serduszko biło 148 uderzeń na minutę i Pani doktor powiedziała że strasznie ruchliwy jest;p hehehe a ja to czuja co rano i na wieczór jak mi szaleje:) ale ciągle sie uśmiechał i rączkami machał i buzią ruszał, jakby chciał z nami pogadaćSmile
Super sprawa:)Smile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratulacje Smile teraz wybierajcie imie Razz

Dodano po 16 sekundach:

Drapaka a przytyłas cos? mdłosci masz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem w 12 tygodniu nie mam zadnych mdłości ,zgagi, normalnie nic czuje sie super do lekarza ide 18 lutego jeszcze nie zalozyli mi karty ciazy to normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group