Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile jestem kobietą która długo starała się o dziecko ze względu na problemy hormonalne itp. Chodziłam do wielu lekarzy i na wiele kursów dotyczących zagadnień płodności i ginekologii. Wszystko po to aby walczyć o swoje bo lekarze w dużej mierze to konowaly którym jak nie podpowiesz to nie trafia z diagnozą Smile.postanowilam kształcić się w tej dziedzinie abym mogła swobodnie rozmawiać i żeby żaden lekarz mnie nie zbywal tanim tekstem. Tak wiec w temacie płodności,starań o dziecko i metod rozpoznawania płodności mogę coś ewentualnie podpowiedziec:)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu ja wiem że 2 miesiace starania sie o dziecko to krótki czas moja siostra przez 5 miesiecy nie mogła zajść w ciąze wkońcu jej pszyszły mąż zrobił badania i okazało sie że ma bakterie dostał antybiotyk i do tygodnia zaszła w ciąze urodziła piekną córeczke ale mój mąż mówi że on nie potrzebuje badania chyba że rok sie bedziemy starać to wtedy ja i on zrobi badanie jak mam go przekonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja jednak sprobowalabym poobserwować siebie. Mężowi daj narazie spokój ...nie może się wystraszyć bo będzie gorzej. Wink. Może zacznij obserwować cykl metoda termiczną i śluzową. Zobaczymy po tym czy w ogóle masz fazy w cyklu....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie chciałabym zapytać cy można mieć dni płodne przed okresem bo wydaje mi sie że mam przeźroczysty śluz a jutro mam dostać okres czy jest to możliwe

Dodano po 1 minutach:

a jeśłi nie mam ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śluz przed okresem przypomina płodny ale nim nie jest
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mialam nadzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu mam pytanie
ty obliczyłaś mi że okres powinnam dostać 20 a moja starsza siostra że 19 sierpnia dziś mija drugi albo pierwszy dzień spóźnienia czy przy takim długim cyklu może okres się jeszcze pojawić? czy to oznaka że może być mała iskierka nadzieji że jestem w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres opóźnic może się z wielu powodów. Jesli było współżycie w dniach jakie napisałam szanse są zawsze;). Zrób test;) Trzymam kciuki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co kochaliśmy sie z męzem napewno w tym czasie ale siostra znów mi obliczyła że mam od 2 do 7 sierpnia owulacje ale napewno w tych dniach też było zbliżenie robiłam już raz test 11 sierpnia bo było mi nie dobrze i wyszedł negatywny bolą mnie piersi jak ściągne stanik to mam wrażenie że nosze duże kamienie tak mnie bolą brzuch też mnie bli

Dodano po 1 minutach:

od jakiegoś czasu ma temperature ale na to bym nie zważała uwagi bo mam zapalenie oskrzeli
czy jest jeszcze szansa na to że jestem w nadzieji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Póki nie ma okresu szansa jest zawsze. Test robimy dopiero najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Nigdy wcześniej . Piersi obrzmiałe moga być zarówno przed okresem jak i w ciąży.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group