Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnes314



Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 9:41 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mąż miał badane i wszystko ok, ja nie miałam badanych hormonów, bo normalnie miesiączkuje, regularnie jak w zegarku, miałam monitoring cyklu, są jajeczka wszystko niby ok i nic, miałam mieć sprawdzona drożność ale cytologia wyszła IIIb, pobierane wycinki (żle pobrane), później jeszcze raz cytologia i wynik II. Więc teraz moja pani ginekolog bedzie mnie kierowała na drożność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To,ze jajeczka sa nie oznacza że pekają . To tez trzeba sprawdzić.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnes314



Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale czy można mieć problemy przy normalnym miesiączkowaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Prawidłowe" miesiączkowanie niestety nie świadczy o płodności (oczywiście jest lepiej jeśli miesiączki występują regularnie), co do "pękających jajeczek", pewnie chodzi tu o pęcherzyki, w których powinna znajdować się komórka jajowa. Sama obecność i potwierdzone pęknięcie pęcherzyka nie oznacza obecności lub prawidłowości komórki jajowej. Drożność jajowodów jest ważnym badaniem (czasem podczas zabiegu, zostają udrożnione jajowody - więc ma to też efekt terapeutyczny), natomiast powinny zostać wykonane chociaż podstawowe badania hormonalne. Czasem powód "niezachodzenia" w ciążę okazuje się błachy, ale ważne są badania i znalezienie przyczyny, więc głowa do góry, ważne aby działać w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amber040485



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stargard szcz
PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich staramy sie zmeżem odziecko od 4lat i nic .bardzo pragniemy byc rodzicami .mysle ze problem tkwi wemnie bo tak bardzo chcem ,cały czas otym mysle .jest mi strasznie cieżko zta cała sytuacji że wkółko nic ...poradzcie corobic pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pati_85



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 3:08 pm    Temat postu: Suplementy dla kobiet planujących ciążę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od niedawna staramy się z mężem o dzidziusia i chciałam Was zapytać, jakie środki wspomagające polecili Wam lekarze?

Mi lekarka poleciła Pro Conceptio Femina, mówiła że jest to doustny preparat dla kobiet pragnących wspierać swoją płodność i planujących ciążę.

Oprócz kompleksu witamin i minerałów ma jakieś dodatkowe substancje jak np. buzdyganek ziemny czy korzeń maki. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale po tym co przeczytałam w internecie to rewelacyjna sprawa.

Co o tym myślicie?

Znalazlam go na stronie apteki: ----nie podajemy linków ----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dominka345



Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 2:37 pm    Temat postu: Ab ovo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,
moja koleżanka która przez długi czas nie mogła zajść w ciążę zaczęła leczyc się w Ab ovo i jest zachwycona. Czyste miejsce, wspaniali lekarze, mówi że widać że każdy jest zaangażowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 3:13 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie dawno mnie tu nie było więc mogę powiedzieć że jestem nowa. Staramy się z mężem o fasolinkę już od roku i znowu nic. Przy pierwszym dziecku też długo sie staraliśmy ale myślałam że z drugim będzie szybciej a ja nie będę nabierać do głowy że nie wychodzi ale już zaczynam "pajacować". Myślałam że wcześniejsze doświadczenia uzbroją mnie w cierpliwość jednak nie siedze jak wariatka licze, przeliczam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pytanie miałam mieć według obliczeń płodne dni od 2 do 7 i śliz powinien być przeźroczysty a ja mam cały czas żółty. czy mam jakiś problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żółtego być nie powinno.masz jakieś inne objawy,pieczenie,swędzenie itd??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 17 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group