Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowe upławy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magda złapałas infekcje(zapewne jakas grzybica). powinnas jak najszybciej udac sie do ginekologa. a poki co kup sobie w aptece szaszetki tantum rosa i podmywaj sie codziennie ,powinno złagodzic dolegliwosci. ale tak czy siak wizyta u lekarza konieczna!

Dodano po 17 sekundach:

no i wstrzymaj sie z 1 razem zeby nie zarazic chłopaka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda92



Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i wstrzymaj sie z 1 razem zeby nie zarazic chłopaka.[/quote]


To raczej oczywiste...dziękuje za odpowiedź, dziś mam wizyte.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ppaula3



Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.mam problem.od zawsze mam niereguralny okres. wiec pare lat temu lekarz przepisał mi tabletki na wyrównanie,dokładnie rok temu przestałam je brac bo przytylam 20 kg a tabletki zmienialam 4 razy ;/ po przestaniu przyjmowania tabletek okres znowu raz byl raz go nie bylo ostatni byl w czerwcu a puzniej dopiero w grudniu. ale teraz od miesiaca mam tak jakby okres ale jest dziwny.bo ma kolor brazowy pojawia sie tez krew. przypomne ze mam go bez przerwy od miesiaca....czy ktos mial podobny problem.... nie mieszkam w polsce wiec do lekarza tez niebardzo jak mam isc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ppaula3, skoro masz okres bez przerwy już od miesiąca, to koniecznie musisz iść do lekarza, bo się wykrwawisz, anemii dostaniesz... okres dłużej niż tydzień to już jest zbyt długo. Warto nawet zapłacić i pójść do ginekologa prywatnie, skoro jestes za granicą, w końcu zdrowie jest najważniejsze!
A po odstawieniu tabletek przez pierwsze miesiące okres zazwyczaj się bardzo waha, kiedy ja robiłam sobie przerwę w braniu tabletek, to miałam wahania do kilku miesięcy, dopiero później (nawet po roku) powinien się wyrównać i być co miesiąc. Ale dobrze by było, abyś też o tym powiedziała lekarzowi...

magda92, a nie masz przypadkiem uczulenia na wkładki higieniczne, których używasz? Ja miałam dokładnie te same objawy, dziwna wydzielina i swędzenie, a wszystko mijało podczas okresu, bo jak się okazało- w tym czasie nie używałam wkładek, tylko podpasek (porządnych- Bella, Always). Czasem do tych tanich wkładek dodają różnych świństw, aromatów na które niektóre kobiety są uczulone. Lepiej zapłacić parę zł więcej za produkt znanej firmy (najlepiej bez dodatków zapachowych) i być pewną, że nie będzie Cię to uczulać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smaczna



Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. wyczekiwałam okresu i tak jak to bywa zlatywał ze mnie brązowy śluz. już wydawało się że dostałam okres gdyż zauważyłam małe ślady krwi wraz z brązowymi upławami. jednak wiecej krwi nie zlecialo. brązowe upławy zaczeły się 1,5-1 tydzien przed terminem okresu wiec podejrzewałam jakąś infekcję jednak nic mnie nie szczypało ani nie swędziało. współżyłam w dni niepłodne z zabezpieczeniem (gumką), okresy mam zazwyczaj regularne. mam nadzieję że nie zaszłam w ciąże gdyż jak na razie dziecka nie planuję ale czy jest taka możliwość czy to tylko moja panika? i czy lekkie brązowawe upławy świadczą o czymś złym? dodam również że źle reaguję na zmianę pogody i jestem wtedy osłabiona. raz już miałam przez to opóźniony okres, ale czemu już trochę krwawiłam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smaczna, krwawienie jeśli było tak wcześnie to mogło być krwawienie okołoowulacyjne. jak długo Ci się już miesiączka opóźnia? jeśli ponad 2 tygodnie wybierz się do ginekologa, jeśli krócej poczekaj jeszcze. jeśli gumka była ok (nie zsunęła się, nie pękła itd) to ciąża mało prawdopodobna
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
floral94



Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, u mnie również ostatnio pojawiła się brązowa wydzielina, poczytałam nieco na ten temat i trochę się zaniepokoiłam, ponieważ wcześniej pojawiała się u mnie dość gęsta, żółtawa wydzielina o dziwnym zapachu (zawsze jednak miałam dość obfitą, nie ruszam się bez wkładek higienicznych). Niedawno przez pewien czas odczuwałam swędzenie, po ponad tygodniu jednak mi przeszło, teraz jednak od dwóch dni pojawiła się brązowa wydzielina. Dodam, że jeszcze nie współżyłam. Czy może to być objaw jakiejś choroby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gesta, zoltawa wydzielina to ewidenty objaw infekcji, mysle ze warto to skonsultowac z ginekologiem, bo nie leczona infekcja moze przyniesc bardzo negatywne skutki w przyszlosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group