Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowe upławy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze trzeba sie wybrac do gina..
nieprzyjemny zapach moze swiadczyc o infekcji..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym miesiacu ide po recepte na tabletki wiec zgłosze sie z tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 - tak jak radzą dziewczyny - wybierz się do gina Smile
on najlepiej wytłumaczy co się dzieję ..
ja zawsze mam brązowe upławy tuż przed okresem i dzień po .. Smile
wiem, że oznacza to, że @ nadjeżdża, bo macica się oczyszczac zaczyna Mr. Green
napisz jak po wizycie ..

pozdrawiam Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok:) jak wróce od gina to dam znac Smile przed okresem i po to też mam takie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jestem po wizycie... Niestety mój ginekolog stwierdził, że taka moja natura i to normalne... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 zmien ginekologa :/ Zrobill ci wymaz? Dal skierowanie na badania? czy "na oko" stwierdzil zetaka twoja natura Question Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 - zgadzam się z mala_mi ..
taka już twoja natura .. ?
ale te twoje upławy są nieprzyjemne i po prostu nienormalne ..
radzę zmienic ginekologa, tak jak mówi mala_mi - "na oko" to chłop umarł .. Mr. Green

pozdrawiam Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak... ten lekarz właśnie cieszy się dobrą opinią.... no ale jeśli tak mówicie to poszukam jakiegoś innego ... a stwierdził tak na 'oko' i dał mi jakaś profilaktyke grzybicy pochwy... :/

A fakt, te upławy nie są normalne... Jeszcze teraz jak robi się coraz cieplej i założę obcisłę to po prostu zapach jest nie do zniesienia.. a możliwe jest żeby to była jakaś infekcja wywołana tabletkami? bo kurcze zmagam się z tym odkąd biorę tabl.SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka20



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 6:09 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam brązową wydzieli z pochwy od jakiś 2 dni. czytałam, co to może oznaczać, ale chce jeszcze sie zapytać. 5 dni temu uprawiałam sex oralny z moim chłopakiem. oczywiście zachowaliśmy ostrożność. czy to może mieć jakieś powiązanie z tą ciemną wydzieliną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 no tabletki czasem zwiekszaja ryzyko wszelkich infrkcji... wiec moze to dlatego

jolka20 nie seks oralny tutaj nie ma nic do tego? Jestes ktotko przed miesiaczka moze albo po? Jesli tak to mysle ze to sa objawy okresowe, jesli jednak nie, to radze udac sie do ginekologa na badania. Lepiej takie cos zbadac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group